Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatíráshoz hol...

Szakdolgozatíráshoz hol találhatnék egy céget logisztika témakörben, ahol szívesen is fogadnak? Segítőkészek, és úgymond nem egy állásinterjún kell részt venni illetve tökéletesen megfelelni, hogy "bekerülhessek".

Figyelt kérdés
Pest környékén.
2010. máj. 14. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz fuvarozó cégeknél, hogy valaki segítene-e neked ebben. Ne is a cégvezetőt hívd fel, hanem mondjuk egy speditőrt... Pest környékén van egy pár.
2010. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én logisztikában dolgozom,de az én cégemet nem ajánlom. Viszont a ProLogis Harbor Park a XXII.kerületben szerintem egy próbát megér. Ott sok cég van és szinte csak logisztikaiak. Keress utána a neten!Sok sikert!
2010. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!