Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában általában milyen...

Angliában általában milyen nyelvet tanulnak az iskolában?

Figyelt kérdés

Franciára tippelek, de írjon valaki legyen szíves, aki többet tud erről.

Melyik nyelv a legelterjedtebb az iskolákban?


2010. nov. 25. 14:00
1 2
 1/11 Nevaeh ***** válasza:
80%
Én is franciára tippelek.
2010. nov. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a francia.
2010. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belekérdezek, de egyáltalán nekik kötelező valamilyen nyelven tanulni? Mert én az egyikre se tippelnék.
2010. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
14:47-es: Érdekes a kérdésed, bennem is felmerült már. De szerintem azért többnyire tanulnak valami nyelvet.
2010. nov. 25. 15:04
 5/11 anonim ***** válasza:
A lányom volt kint nyáron egy középiskolában.Egyértelműen a francia és a spanyol.
2010. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez volt a kérdésed. De érdekességképp, az amerikai ismerősöm gyerekének a spanyol. De csak ált. isk 6.osztály után. Addig nem tanulnak nyelvet./Kalifornia/
2010. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Egy darabig kötelező nekik nyelvettanulni, ami leginkább a francia, de lehet bármilyen élő vagy holt nyelv. Aztán leadhatják a nyelvet nem is tudom mikor, talán az érettségi előtti évben.
2010. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én voltam tanuló Angliában és a Franciát tanítják mint idegen nyelv!
2010. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akik voltak már kint angol nyelvű országban és magyarok azok hogy jutotak ki,milyen programmal, menyi idősen ....stb? (tudom hogy nem ez volt a kérdés,de ahogy olvasgatom sokan írták hogy ők már tanultak kint.)
2010. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lányom volt kint a nyáron. Egyenlőre csak 2 hétre egy ottani középiskolába. /ott júliusban még volt tanítás/. Egy angolt tanító tanárnő vitte ki a gyerekeket. Ő és a férje kb. 20 éve visznek ki diákokat. /a férj egyetemi tanár és ott tanított/. Napközben a suliba voltak, majd utána a bérelt szállásukon. Kb.250 ezer forintba jött ki.
2010. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!