Autocad online oktatás?

Figyelt kérdés
Elkezdtem az autocadot, de nem jutok egyról a kettőre. Tudna valaki ajánlani valaki hozzáértőt, aki segítene akár skypeon is gyakorloni kicsit?
2013. dec. 8. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire kell neked az AutoCAD? Csak mert manapság SOKKAL jobb célprogramok is vannak, különösen 3D téren. Persze ha kötelező azt használnod, akkor nincs mit tenni nyilván (egyébként pl én is segíthetek, ha valami konkrétabb kérdésed van, de egy ilyen online tutorial sorozatba most nem mennék bele időhiány miatt).
2013. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Autocad van feltéve a gépemre és azt mondták, hogy az a legjobb. Egyébként van egy total cad lemezem, de még nem installáltam talán ha az jobb lenne. Esztergályos sima hengeres test lenne a rajz, a palástjában 30-45 fokban megdöntött furatokkal. Milyen program jobb nála? A solidworks-et próbáltam megszerezni teszt verzióban, de a forgalmazó csak levelezett velem a semmire, így hagytam a fenébe az egészet.
2013. dec. 9. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat pedig mindenkepp akkor valami 3D CAD-et ajanlanek. pl Inventor (ez is Autodesk, mint az AutoCAD) vagy Solidworks, meg meg van sok fajta
2013. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próba verzió Autocad Inventor 2014 van a gépemen, de nem jutok vele előre.
2013. dec. 9. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Na abban tudok segíteni ha gondolod:)
2013. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 penzesj válasza:
Sikerült megoldani a problémát?
2014. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére sikerült, mindent köszönök!
2014. jan. 5. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!