Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit gondoltok a különböző...

Mit gondoltok a különböző online képzésekről?

Figyelt kérdés

Nézegetem mostanában pl a Coursera anyagait, vagy a Khan-academyből tanultam néhány tárgyamra.

Azon kívül hogy roppant érdekesek mennyi gyakorlati hasznuk van ezeknek a képzéseknek? Úgy értem, mondjuk az önéletrajzba bele lehet írni hogy ilyen-olyan kurzust végigcsináltam? Vagy még annyira kevés emberhez jutott el ezeknek a híre, hogy úgyse mondana semmit nekik a dolog?

Szerintem egyébként ez lesz a felsőoktatás jövője. Úgyse tud mindig a toppon lenni a tanár, itt meg nyugodtan meg tud csinálni egy tökéletes előadást, és az órákon már csak csiszolni kell a dolgokon, vagy segíteni a diáknak, és nem kell újra és újra és újra és újra elmondania ugyanazt a tananyagot évekig, évtizedekig



2013. márc. 22. 13:11
 1/7 Antimod ***** válasza:

Részben ilyet árul a cég is, ahol dolgozom.

Gyakorlati haszna biztos hogy van, de az már személyfüggő, ki mennyi időt szán rá. Kapnak tőlünk is egyfajta oklevelet, de azért szakmai önéletrajzban nem tölteném vele a helyet. :) Viszont arra, hogy összeszedett, felépített formában ismeretekhez juss, abszolút alkalmas lehet.

2013. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor ez inkább csak magamnak szól, ezen kivül gyakorlati haszna nincs?

én speciel most az informatikai alapok megtanulása miatt gondokozok ezen, CV-be azt viszont már be lehet írni hogy mittomén alap HTML vagy ilyenek

2013. márc. 22. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Van gyakorlati haszna, csak az önéletrajzban ne tüntesd fel.

A HR-es nagyon jól tudja mi az, de azt is, hogy a munkához ez komolytalan.

2013. márc. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

miért komolytalan? Elvileg ezek pont hogy ugyanazt a tudásanyagot nyújtanák mint amit élő szóban is megkapna az ember az egyetemen, csak ez úgymond felvételről megy.

Azt tudom, hogy az egyetemen elég sok haszontalan dolgot kell bebiflázni, aminek később nem lesz gyakorlati előnye, de ezek pont hogy a célzott tudásra mennének rá, nem?

2013. márc. 23. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem hogy miért komolytalan? Én bele fogom írni a CV-émbe azért mert egy magyar lenézi azt ami a jövőben természetes lesz, én biztos nem hallgatok rá.
2013. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is be fogom írni a CV-be
2013. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!