Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehet valakiből főállás...

Hogyan lehet valakiből főállású Ufo kutató illetve paranormális jelenségek kutatója?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok melyik budapesti egyetem melyik szakán van erre lehetőség és arra is, hogy mennyi a nettó fizetése. Ha valakai ebben a témában dolgozik az feltétlenül írjon!
2009. okt. 22. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

A BKE-n van ilyen annak is az Ismeretlen Kutató karán. Ha végeztél a nettod kb az éhenhalással egyenlő.

Budapesti képzelt Egyetem

2009. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Usában vannak olyan alapítványi intézetek, amelyek ilyesmivel foglalkoznak, ki kell menni és náluk próbálkozni. Esetleg jelentkezz a Setihez.
2009. okt. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen csak valódi tudományokkal foglalkoznak, szóval nincs ilyen kar/szak.

Az áltudományoknak főleg az USA-ban vannak "alapítványi" intézetei (pl. az USA-ban vannak olyan iskolák is, ahol az evolúciót se tanítják, sőt olyan hely is van, ahol azt oktatják, hogy a Föld lapos! Nem viccelek!), de az azok által kiállított diploma értéke kb. a WC-papír értékével vetekszik...

2009. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen iskolák nem is adhatnak ki akkreditált diplomát még az USÁ-ban sem.
2009. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!