Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lehetséges hogy csalás áldozat...

Lehetséges hogy csalás áldozata lettem?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok. Rengeteg helyre leadtam az önéletrajzom több platformon így nyomon követni elég nehéz. Nem tudom pontosan melyik üzletbe, de email-ben leadtam az önéletrajzom. Válasznak azt kaptam hogy ezt a pozíciót már betöltötték, de nyitnak új dohányboltot oda felvennének amennyiben leteszem a lottó terminálkezelői tanfolyamot ami önköltséges (50.000 Ft.). Pár napja levelezünk, nagyon kecsegtető ajánlat. Ellenben vannak gyanús cselekvések. A valódi cégnek nem egyezik az email címe azzal az email címmel akivel én levelezem. A valódi cég számla száma nem egyezik azzal a számla számmal amire utalnom kéne. Amikor utalni szeretnék és beírom a számla számot automatikusan oda teszi a számla tulajdonos nevét ami nemcsak hogy nem egyezik azzal a névvel amit nekem megadott, de “Paypal”-al kezdődik. Más is kapott ilyen ajánlatot? Ez szerintetek átverés? Örülnék ha nem lenne az.

#átverés #csalás #Lottóvizsga #Terminálkezelői tanfolyam
szept. 16. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván átverés. Semelyik munkáltató nem fogja kérni, hogy pénzt utalj neki, hanem levonja az első béredből.
szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos, ez áverés, semmiképpen nem valós.
szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!