Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Sikeres gyakorlati KRESZ...

Sikeres gyakorlati KRESZ vizsga után általában szokás meghívni az oktatót és a vizsgabiztost valamire?

Figyelt kérdés
Azt, hogy az oktatót meghívom mondjuk egy italra (ha ő is végig korrekt volt velem és kölcsönös a szimpátia), még helyénvalónak érzek, de ugyanezt egy vizsgabiztosnál túlzásnak érzek, és egy kézfogást és a "nagyon szépen köszönöm" kifejezést bőven elegendőnek érzem. De mit illik, illetve mit nem illik tenni egy sikeres KRESZ gyakorlati vizsga után tenni? Mit ilyenkor a szokás?

jún. 28. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Én még köszönetet sem mondtam, mivel a munkáját végzi, az a dolga az oktatónak hogy leoktassa ami le kell oktatni a vizsgabiztosnak pedig konstruktív jelleggel értékelni amit a vizsgázó csinál. Én magamnak köszönhetem a sikeres vizsgát és a jogosítványt, nem fogok feleslegesen hálás lenni a semmiért, ilyen erővel a kukásokat is meghívhatom mert elviszik a szemetet vagy a bolti árufeltöltőket, hogy feltöltötték áruval a pultot... Ahogy nekik sem adok semmit ugyanúgy se az oktatónak, se a vizsgabiztosnak, kifizettem a szolgáltatásuk díját és ennyi. Ugyanolyan jelentéktelen munkások mint bárki más.
jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az oktatómnak a sikeres vizsga után adtam egy üveg bort (pár ezer Ft), sok tanulót kívántam neki és értékeltem ahol tudtam (Google, Fb). A vizsgabiztosnak nem gondoltam volna, hogy adnom kéne bármit is, kb 40 percre találkoztam vele és érdemben nem tett hozzám sokat.

Én egy meghívást is soknak éreznék.

jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meghívni szerintem amúgy se lehetne a vizsgabiztost... úgyis jön rögtön a soron következő vizsgázó akinek nézie kell majd a teljesítményét. Az oktatónak viszont a bor szerintem kedves gesztus, jó ötlet.
jún. 28. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Meghìvod egy sörre őket majd haza is viszed kocsival 😃
tegnapelőtt 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!