Kenőpénz kresz vizsgán?

Figyelt kérdés
4x megbuktam kresz vizsgán, 3X egy ponton múlt. Nagyon idegesítő, otthon maxra megy, de ott általában egy ponton elcsùszok gondoltam arra, hogy egy kis pénzt adok a vizsgabiztosnak, hogy segitsen, ez lehetséges? Ha igen, hogy adjam oda neki?

2015. szept. 28. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
hát te igencsak retardált lehetsz, ha kreszből nem tudsz átmenni. Szerintem 70-es IQ fölött mindenkinek sikerül...
2015. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Add csak oda neki, majd szépen feljelent és az életben nem lesz jogsid. de ha neked megéri.....
2015. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aztán kimész és elütöd az első embert. Csak egy méteren múlt, tudom... félelmetes. Megemelném még 20 pontta azt a vizsgát! A felelősséget egyáltalán nem látod benne,mi? A vészhelyzet sem otthon fog érni,hanem a kocsiban. És emberéletek múlnak rajta, hogy stresszben képes vagy -e gondolkodni. A tiéd és más ártatlan emberek élete!!!!!
2015. szept. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy gyökérségre vall ha valaki nem tudja legalább másodjára megcsinálni. Nekem elsőre meglett max ponttal anélkül hogy teszteket csináltam volna.
2015. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bukjak 30x meg inkább! De biztos leszek abban hogy ha kiengednek egyedűl a forgalomba,akkor felkészültnek itéltek meg.... Mert bizony a tanulás nagyrésze akkor jön majd! Egyedűl a forgalomban,remegő lábakkal. Közben dudálnak rád szépen.
2015. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!