Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aki elvégezte a Smart Angel...

Aki elvégezte a Smart Angel virtuális asszisztens "képzést", tudna adni valamilyen visszajelzést róla?

Figyelt kérdés
Még februárban hirdették meg, de gyanús, hogy sehol nem látni róluk értékelést (facebook, google), sem korábbi képzésekről/munkákról, sem az újonnan hirdetettről. Plusz a számok sem nagyon stimmelnek, amikor jelentkeztem az élő webinarra, akkor azt mondták, hogy több, mint ezer fő jelentkezett, ehhez képest 63-an néztük az élő adást, illetve a már elindult tanfolyamról azt írta Várhegyi Orsolya, hogy több, mint 200 jelentkező volt, viszont youtube-on a nézettség még mindig 150-nél jár, egy hónap elteltével is. Persze mondhatjuk, hogy lemorzsolódtak az emberek, meg nem mindenki nézte meg a videót, de ez a matek nekem nagyon nem életszerű. Van két referencia munkája youtube-on, de azok is elég gagyik, engem nem győzött meg, pedig amúgy az ötlet tök jó és ha működőképes is lenne, akkor simán megérné, de a fentiek tudatában elég szkeptikus vagyok. Szóval olyan véleményekre vagyok kíváncsi, akik elvégezték ezt a képzést, mit adott nekik pluszban, megérte-e befizetni rá.

2021. márc. 18. 14:15
 1/8 anonim válasza:
Szia! Képzeld én épp ma néztem a webinárt. Ugyanezt mondták el, hogy több mint ezren jelentkeztünk. :O Én mondjuk nem láttam mennyien nézzük, de nagyon furcsa. Nekem is szimpatikus volt egyébként és épp jelentkezni akartam a képzésre, de így egy kicsit elbizonytalanodtam. Te mit csináltál azóta? Adri
2021. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
40%
Sziasztok! Én 2020-ban végeztem el a Smart Angel tanfolyamot, az első "évfolyam" voltam, és nagyon jó döntés volt. A tananyagok nagyon jól összefoglalnak minden olyan tudást, amire egy virtuális asszisztensnek szüksége van. Ezek a tananyagok mindig frissülnek, kiegészülnek, amikhez akkor is hozzáférsz, amikor már elvégezted a tanfolyamot. A tanfolyamot egy vizsga zárja, és aki a sikeres teljesítők közül a legjobbak között van, az bekerülhet az ügyfélközvetítő rendszerbe (természetesen nem kötelező belépned, de nagyon-nagy segítség az elején, amikor belevágsz a virtuális asszisztensi karrierbe). Én is így tettem szert az első ügyfeleimre. A munkám során ha bármilyen kérdésem van, bátran kereshetem Orsit, mindig nagyon segítőkész, de egyébként is hírlevelekben mindig kapok hasznos tanácsokat. Összességében úgy gondolom, hogy érdemes volt elvégeznem a tanfolyamot, mert nemcsak piacképes tudást kaptam, hanem ezt a tudást mindig naprakészen is tarthatom Orsi segítségével. Csilla
2022. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
17%

Sziasztok!

Én 2021. áprilisban végeztem el a tanfolyamot. A képzés nagyon színvonalas volt, nagyon sok új dolgot tanultam meg. A tananyagot bármikor elérhetem, ha éppen bizonytalan vagyok valamiben és szükségem van rá. A tanfolyam végén volt egy elméleti és egy gyakorlati vizsga. Ha sikeresen teljesíted, akkor lehetőséged van bekerülni az ügyfélközvetítő rendszerbe. Én is Orsiéknak köszönhetem az első ügyfelem. Csatlakozom az előttem szólóhoz, ha bármiben elakadok, akkor Orsiék nagyon segítőkészek. Szerintem ha komolyan gondolod ezt a karriert, mindenképp érdemes elvégezned a Smart Angel képzést. Egy nagyon erős piacképes tudást ad, amivel bátran elkezdheted a karriered. :)

2022. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Mennyibe kerül ez a kepzés? Pénteken lesz az online tájekoztató, de szeretném ezt előre tudni.

2022. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mennyibe kerül a képzés valaki friss infó azóta?
2022. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Trixy válasza:
Sziasztok! Milyen árban van a tanfolyam? Tényleg lehet vele érvényesülni?
2022. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A weboldalukon találtam ezeket az árakat.


Kis csomag

30 óra/hó

119 990 Ft / hó


Normál csomag

40 óra/hó

157 990 Ft / hó


Nagy csomag

50 óra/hó

189 990 Ft / hó


VIP csomag

60 óra/hó

224 990 Ft / hó


Nagyobb csomagra van igényed?

3 750 Ft / óra díjjal bármely nagyobb csomag kialakítható.

2023. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#8 ez a szolgáltatás díjszabása, de a tanfolyamról szól a kérdés.

Én is szeretném tudni, mennyibe kerül, mert - érdekes módon - épp ma éjfélig akciós egy másik oktatás, máshol.

2023. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!