Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen igeidőket és kifejezése...

Milyen igeidőket és kifejezéseket kell tudni angolból a B2 szinthez?

Figyelt kérdés
Tudom google egy jó barát, de azokat akik már tettemk nyelvvizsgát megbízhatóbb forrásnak tartom.:)
2010. júl. 9. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
B2 az a középfok tudtommal: present simple, present cont., present perfect, past simple, past perfect, past cont., present perfect cont., future simple, 1st,2nd,3rd cond., reported speech...igazábóül el intermediate könyvben benne vannak ezek. én áprisilban vizsgáztam TELCnél, ott nem kellettek nagyon ezek az írásbelinél, inkább szókincs közpomtú, szóbeli meg egyszerű volt.
2010. júl. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! nem nyelvvizsgára készülök, hanem sikerült egy ösztöndíj Spanyolországba és ott angolul fogok tanulni, az egyetemen honlapján csak az volt megjelölve, hogy kell a középfok és nem tudtam pontosan mit is érthetnek rajta:)
2010. júl. 10. 11:19
 3/3 A kérdező kommentje:
milyen szókincs könyvből készültél rá?én most a "words, words, words"-ből tanulgatok.
2010. júl. 10. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!