Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS! Ezt hogyan mondhatnám el...

SOS! Ezt hogyan mondhatnám el neki angolul?

Figyelt kérdés

Szia! Kérlek mond el mi az oka annak, hogy letiltottál Msn-ről és töröltél az ismerőseid közül facebookon! Ez nagyon rosszul esik nekem.

Hiányzol! :(



Hi! Please tell me what is the reason that you blocked me on msn and removed me from your contacts list on facebook!

This is very bad for me!

I miss you! :(


Mit javítanátok rajta?


amúgy egy nagyon jó külföldi barátomról van szó és halvány lila fogalmam sincs arról, hogy miért szakította meg velem a kapcsolatot.. pedig az utolsó beszélgetésben egy közös tengerparti sétáról volt szó :'(


2010. júl. 8. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:

szinte látom:

a csaja észrevett vmit, a srác meg a szeme láttára törölt téged a contactok közül

köv. jelenet:

te rimánkodsz neki, ő meg hülyít tovább.


az angolod jó, de a sztori gáz

2010. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs barátnője mert nem otthon lakik hanem egy másik országban és azt a nyelvet nem beszéli : D
2010. júl. 8. 23:14
 3/10 A kérdező kommentje:

*i didnt blocked u

*:/

***én     üzenete:

*oh ok

*and why did you removed me on facebook?

***ő üzenete:

*did i ? :/ .. sorry i didnt do that on purpose...i just was removing some friends and maybe you too but i didnt want it

     ***én    üzenete:

*aha

2010. júl. 8. 23:21
 4/10 A kérdező kommentje:
higyjek neki?
2010. júl. 8. 23:21
 5/10 anonim ***** válasza:
mese habbal. hiszel a mesékben?
2010. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem
2010. júl. 8. 23:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Kezdjuk az elejen.

En inkabb azt irtam volna, hogy I am very disappointed, (csalodott), nem azt hogy "this is very bad for me"

Azt irod, hogy nincs baratnoje, mert egy masik orszagban lakik. Tudod Te azt, hogy szerelemhez vagy hancurozashoz nem kell egy nyelven beszelni.

Meg mindig nem veszett semmi. Adj neki egy par napot, visszarak e a contact listara. Tobb oka is lehet ha nem. Lehet hogy tul sokat irsz neki, hosszan es ezzel o nem tud, nem akar lepest tartani.

Latom neki sem angol az anyanyelve. Legyel egy parnapot turelmes, ne zavard, vard ki az o kovetkezo lepeset. Ha nem jon ossze, biztos vagyok hogy talalsz mas baratot is. Good luck!

2010. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

már bejelöltem facebookon újra :S

baj?

2010. júl. 9. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem baj, csak most varjal egy kicsit, hogy kontactol e. Ah, tudom, turelmetlen vagy, nem akarod elvesziteni baratsagjat, de a szerelem jatek ilyen. Hol egy lepes elore, ketto hatra, varas, kirobbanas, szomorusag, orom, talalkozas, es egyszer majd minden osszekattan.

Good luck, let us know!

2010. júl. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

OK :P

köszi a válaszokat :)

2010. júl. 10. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!