Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulsz angolt? (folyt...

Hogyan tanulsz angolt? (folyt lenn)

Figyelt kérdés
Tanárhoz jársz vagy egyedül? Szavakat magolsz vagy inkább olvasgatsz? Milyen módszerek váltak be nálad? Milyen szinten vagy angolból? Milyen szintre szeretnél eljutni?
2010. jún. 28. 09:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Egyedül tanulok,párbeszédeket hallgatok,közben nézem a könyvet és a szavakat is magolom.A párbeszédeket feltettem mp3 lejátszóra így tudom hallgatni bkv-n és a munkahelyemen is.Nekem sokat segít mert hallom hogyan is kell mondani az adott szavakat,mondatokat.
2010. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Én filmeket nézek szinkron nélkül, emellett feliratkoztam egyik internetes oldal hírleveleire, így minden nap kapok egy leckét és gyakrolatokat.
2010. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
53%
10.04 Elküldenéd az oldal címét ahonnan kapod a leckéket? Köszönöm.
2010. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Én angol nyelvterületen élek, mindennap élőszóban hallom és próbálok beszélgetni, emellett angolórára járok ami nagyon jó mert úgy tanulunk hogy egyetlen szó sem hangzik el magyarul.
2010. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

[link]

szerintem ez egy nagyon jó lehetőség.

2010. jún. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5percangol.hu

Itt küldenek tananyagot minden nap :)

2010. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

egyedül

könyvek,internet--5percangol!!!

+filmek,sorozatok,angol v.magyar felirattal


erős középszinten vagyok,felsőfokú nyelvvizsgát akarok letenni

2010. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Zenét hallgatok úgy hogy közben olvasom a szöveget, vagy éppen szöveg nélkül próbálom megérteni..angol filmeket nézek olvasok...ilyet hogy szómagolás sose csináltam
2010. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én angol nyelvű könyveket olvasok (most pl az Alkonyatot), sokszor átkapcsolom a tv-t angol nyelvre (a discovery-nél nálunk meg lehet tenni), illetve tanárhoz járok heti 1x1,5 órában. Nagyon jó és erős tankönyvből tanulok, de így sajnos folyamatosan szembesülök vele, hogy mennyire keveset tudok még angolból :(

Amúgy középfokúm van, felsőfokú nyelvvizsgát szeretnék tenni, de erősen gondolkodom egy angol szakon is :)

2010. jún. 28. 10:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Én jelenleg sehogy nem tanulok.( ha a játék nem számít bele, ami az interneten van)

Magántanárhoz nem járok.

Már hét éve tanulom az angolt. Két éve új tanár lett, aki szeretné, ha nem bezsélnénk magyarul az óráján, onnantól kezdve már nem kapok félévkor-évvégekor négyest, ötöst.

Már korrábban se szerettem az angol órákat( volt, amikor igen), most már szerintem még inkább nem. Nem a tanár a hibás, hanem ez így alakult.

2010. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!