Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanulnál távoktatásban nyelvet?

Tanulnál távoktatásban nyelvet?

Figyelt kérdés

Az anyag cd-n érkezik vagy letölthető, részletes (hang)magyarázatokkal. Mellé kiegészítő programok a szótanuláshoz, házi feladatok.

A feladatokat tanár javítja, és tanfolyam alatt van skype konzultációra lehetőség.

Ja és nyelvvizsga díjvisszafizetési garancia van (sikeres vizsga esetén).

Mennyit érne meg neked óra/forint díjban?


2010. jún. 24. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Aha persze!

Linket tudnál adni?

2010. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel ezeket a dolgokat ingyen is le tudom tölteni (hanganyagok, CD-k stb - ezekért nem fizetnék)

A skype-os konzultáció érdekelne talán illetve a tanár által javított feladatok.

Mivel 1300 Ft/óra árban járok magántanárhoz a skype-os konzultáció kb ugyanennyit érne meg nekem, ennél többet semmiképp.

2010. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek: még nincs link, csak érdekelnek a vélemények.

És van egy ötletem, ami tudtommal nincs még (Mo-on). Most töröm a buksimat, hogy meg kellene csinálni...


Másodiknak: köszönöm szépen az alapos választ.


Jöhet még több vélemény, bátran!

2010. jún. 24. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még sosem tanultam így semmit, nem tudod esetleg, hogy van-e ilyenre lehetőség magyarországon ritkább nyelvekkel is esetleg(pl. orosz, lengyel, finn, skandináv nyelvek, stb.)? Ha van, akkor mennyibe kerül eg yóra, vagy hol lehet utánanézni? :)
2010. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyha indítasz egy ilyen vállalkozást, akkor azonnal írj!:D
2010. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írok :-)
2010. jún. 27. 05:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!