Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudnék lehet megtanulni...

Hogy tudnék lehet megtanulni könnyebben franciául?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már nagyon régóta szeretnék megtanulni franciául. Tudtok segíteni hogy hogy tudnék magány tanár nélkül könnyebben megtanulni? Esetleg tudtok weboldalakat könyveket illetve appokat ajánlani? :D Előre is köszönöm a válaszotokat! :)

2018. okt. 15. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Duolingo elvisz alapfokra, feltéve ha tudsz már angolul.
2018. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Nyelviskola szóba jöhet? Saját tapasztalat: én az Euro nyelviskolában csináltam meg az A1 és A2 szintű tanfolyamon franciából, most pedig a Francia Intézetben tanulok, mert az Euro-nál nem indult el a következő szint.

Heti 2x (hétfő-szerda vagy kedd-csütörtök) késő délutáni időpontban jártam és járok órára így munka vagy suli mellett is kivitelezhető. Úgy tudom, hogy vannak heti 1 alkalmas szombati tanfolyamok is.

A francia egy nehéz nyelv, nekem így hatékony, hogy tanártól tanulhatom, de a tanfolyam olcsóbb, mint a a magántanár. Szerintem gondolkozz el ezen a lehetőségen, ha van rá módod!

2018. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat sokat segítettek! :) Igen gondolkoztam nyelvsulin de viszont odáig jutottam, hogy nyelvtanárhoz fogok menni és így könnyebb lesz! :D
2018. okt. 27. 13:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valamilyen francia nyelvkönyvet tudtok ajánlani?:D
2018. nov. 20. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!