Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német felsőfokra mit, hogyan...

Német felsőfokra mit, hogyan és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Középfokú nyelvvizsgám van már németből, de most a célom a felsőfok, és ezt minél gyorsabban el szeretném érni. :) Mire kell nagyon rámenni? Szerintem a németben már a középfok is sokkal nehezebb, mint angolban, hát még a felső... Két hónap alatt nagyon szeretnék felkészülni. Viszonylag folyékonyan beszélek és írok németül, de akkorsem vagyok biztos benne, hogy két hónap elegendő. Persze át lehet venni mindent, de nem valószínű hogy "felszívódik" és beépül ennyi idő alatt a tudás.

Bármi ötletet, jótanácsot szívesen veszek. :)


2010. jún. 22. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát...tanulj sokat, én szurkolok majd!
2010. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha van rá lehetőséged, menj ki valamilyen német nyelvterületre.. Ha mást nem, dolgozni pár órában.. (au per, éttermi meló, szállodai meló) ott intenzívebben tudsz gyakorolni
2010. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!