Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szükséges-e nyelvi alapkészség...

Szükséges-e nyelvi alapkészségenként legalább 40 %-ot elérni a a nyelvvizsgán való megfeleléshez?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti, hogy például [ITK vizsgán] az olyanokban egyenként mint a beszédkézség 40%-ot minimum el kell érnem??

Nekem azt mondták, hogy it is 60%-nak kell meglennie egyenként. Akkor ez most hogy van??

Én a laborral feljavítanám a többit. 70 pontos szóbelin a labor(max. 20 pont, még nem tudom az eredményt), és a beszélgetés(nekem csak 26 pont lett) együtt lehet 60%, akkor ha egyenként nem éri el mindegyik a 60%-ot?? Remélem értitek, kicsit bonyolultan fogalmaztam...


2010. jún. 7. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenhol el kell érni. Ez azért van, mert lehet a szövegértéshez sík hülye vagy és 1 pontot, ha összevakarsz )ez most csak példa), de a levelet meg a fordításokat pengén megírod. Na most ilyenkor bukta van, meg szövegértésből nincs meg a 40%od. A lényge, hogy mindenből érj el MINIMUM 40%-ot, de ÖSSZESEN legyen meg a 60%. Így oké?
2010. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, oké, köszönöm a választ, bár én szóbeliről beszélek... azért írtam h beszédkézség... akkor ott is úgyvan?? bocsi, csak biztosra akarok menni :)
2010. jún. 7. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindennel így van szerintem.
2010. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ITK szóbeli és magnó nagyon szar, 2 napja vágtak meg, a **** anyjukat!!
2010. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a magnó sztem nem is volt olyan nehéz... két napja?? hétfőn voltál?? mert én igen...
2010. jún. 9. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:
ITK felsőn nekem is elég érdekesre sikeredett a magnó, 20 pontból legalább 8-at kellett elérni (40%), végülis 9 pont lett, de a szóbeli (80%) és az írásbeli (96%)felhúzta. Szóbelin legalább 40%-ot kell kapnod a kommunikatív értékre (max. 30), szókincsre (max 20), és a nyelvhelyességre (max 15).
2010. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!