Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem? :$...

Valaki lefordítaná nekem? :$ Sürgőőős.! Elég a lényege, csak azt kell elmondanom.

Figyelt kérdés
Hambrug ist nicht nur ein Welthafen der durch 300 ständige Lineindienste mit 1100 Häfen in aller Welt verbunden ist und Schnittpunkt wichtiger Fluglinien und Fernstraßen liegt,sondern gleichzeitig die größte Industriestadt der Bundesrepublik.Der neue Rangierbahnhof bei Maschen ist der größte Europas. Es ist nach wie vor das Zentrum der deutschen Mineralölindustrie, deren Verarbeitungskapazität hier 10,8 Millionen Tonnen beträgt : die Elektro-,chemicsche- und Stahlindustrie nehmen neben dem Schiffsbau einen wichtigen Platz: ein auch als Verlags- und Pressezentrum ist die Stadt an der Alster und Elbe ein bedeutender Platz.Entsprechend seiner Weltoffenheit und Wirtschaftskapazität ist Hamburg auch ein bedeutendes Forschungszentrum der modernen Naturwissenschaft geworden. Neben CERN in Genf ist heute das Deutsche Elektronen Synchroton ( DESY ) viellicht das wichtigste Zentrum zur Erforschung der kleinsten Strukturen der Matarie,über 400 namhafte Wissenschaftler aus aller Welt,einschließlich der Ostblockstaaten und der Volksrepublik China, arbeiten hier an verschiedensten Projekten.Jedes Jahr kommen rund 9000 Besucher in die Notkesttraße 85.Über Häfen, Handel und Industrie kam das kulturelle Leben in der Stadt nicht zukurz.1678 baute Hamburg das erste deutsche Opernhaus und hundert Jahre später das eng mit Lessings Namen verbundene erste Deutsche Nationaltheater. Die Kunst und Gewerbe mitseiner herrlichen Porzellansammlung und dem Museum für Hamburgische Geschichte ist vor allem das dem Bildhauer Ernst Barlach gewidmete Museum einen Besuch wert. An der Universität mit ihren 61 000 Studenten werden Fächer wie Sinologie, Afrikanistik, Orientalistik und Tropenmedizin besonders gepflegt. Das malerische Alte Land an der Unterhelbe mit seinen schönen alten Fachwerkhäusern ist der Hausgarten der Großstadt, den die Hamburger zur Baumblüte besuchen, und im Herbst fahren sie in die Lüneburger Heide.
2010. máj. 16. 15:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért nem te fordítod le? Nem a mi házi feladatunk. Nem túl bonyolult szöveg, egy szótárral (amit neten is találsz) simán megoldható.
2010. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
7.-es vagyok és ennek feléét még nem is tanultuk.:S Csak annyit kértem, hogy valaki nemforditaná le ? Vagy elég csak a tartalma.
2010. máj. 16. 16:03
 3/20 anonim ***** válasza:
Google a barátod: [link]
2010. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem tudja normálisa lefordíítani és nem értem meg.:/ de azért köszönöm.
2010. máj. 16. 16:32
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a tanárod olyat adott fel, amit még nem tanultatok. De a szavak benne vannak a szótárban. Kinyitod és megkeresed. Ha csak szimplán egyesével kiszótárazod, már akkor össze lehet rakni a mondatot. Ne legyél már lusta. Az életben mindent mással akarsz megcsináltatni?
2010. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
bAMEG úgy utálom az olyanokat mint az előző. ez egy kérdező oldal, ne azt írd hogy fordítsd le te lusta köc*ög, hanem esetleg segítsél neki, mivel itt segítséget nyújtanak az emberek. Miért nem lehet tisztességesen segíteni... Én segítenék, de nem tudok németül, de az előző egy nagy fa*zarcú
2010. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

Nagyon szívesen segítenék ha tudnék:(

És igaza van az előző kommentelőnek. aki nem tud segíteni az ne is írjon akkor ide mert ide segíteni járnak az emberem nem pedig ba**ogatni..

Tanácsolom h keress valami kockát aki letudja fordítani.

és kitartáás puszii:D

2010. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszönömszéppen. remélem valakit még találok az este folyamán mert még nagyon sokat kell tnaulnom ezen kívűűl.:/
2010. máj. 16. 17:26
 9/20 anonim ***** válasza:
várj 18h-ig addig lefordítom
2010. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Elkeztem fordítani neked, de lássuk be nem egy fél pillanat lesz..-én is csak 8.-os vagyok.

Így hogy belepillantottam Hamburg földrajzi helyzetéről,iparáról,kikőtőiről,reptereiről szól...szerintem.

2010. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!