Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van esély rá hogy átmentem?...

Van esély rá hogy átmentem? Fontos!

Figyelt kérdés
Tegnap volt a BME írásbeli vizsgám, a szövegértés nem ment túl jól. A levél és a fordítás nem sikerült rosszul, a gapfilling-es rész is viszonylag jó, a hallgatós meg teljesen jó. Ha nem lennének a szövegértések (rövid és hosszú is), akkor biztos vagyok benne, hogy meglenne. Lehet hogy bennem van a hiba, de én tényleg nem találtam a szövegben a válaszokat..
2010. máj. 16. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
minden egyes vizsgarésznél meg kell lennie a 40%nak.
2010. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hali én is 15én voltam Szolnokon nyelvviszgázni:D
2010. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én áprilisban vizsgáztam, igaz nem a BME-nél, de én is hol biztosnak éreztem a sikert, hol nem.. Itthon próbáltam visszaemlékezni mit írtam, próbáltam százalékosan kiszámolni.. Aztán megkaptam a hivatalos eredményt, aztán meglett, jobban sikerült, mint gondoltam :)

Ha 40%-ot elértél, és ahogy írtad a levél és a fordítás jól sikerült, akkor biztos megvan :)

2010. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A GO-ra gondoltál? Abban meg lehetett találni a válaszokat.
2010. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megvan a nyelvvizsgám! :) írásbeli 80, szóbeli pedig 90% :))
2010. jún. 19. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!