Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit érdemes enni reggel?

Mit érdemes enni reggel?

Figyelt kérdés

Holnap középfokú nyelvvizsga,nemtudom mit egyek reggelire,hogy az agyam a maximumon legyen.9kor van a vizsga,fél8kor kelek,szal van időm...

Tanácsok még esetleg?


2010. máj. 7. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit amennyit máskor reggelizel, én sosem szoktam reggelizni, anyám mondta magyar érettségi előtt, hogy egyek de 3 falat után rosszul lettem... 9-re megjött az étvágyam akkor megeszegettem a kis szendvicsemet és minden jó volt, arra figyelj, hogy ne hashajtós kaját egyél (gondolom annyira mar ismered, hogy mi hajt meg és mi nem) Nyelvvizsga előtt vagy közben, csoki ill szölöcukor, de vigyazz a szőlőcukorban lévő cukor felszívódik, ezzel nagy adag cukrot biztosítva a szervezeted számára ezáltal az agyadnak is de mikor ez kiürül akkor a szervezet elkezdi a többi cukort elvonni, hogy bitosítsa az azelőtti dózist szóval olyan kell enni valami mást.
2010. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
thx
2010. máj. 7. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

sok sikert a vizsgához, és jó étvágyat reggelre!:)

L.

2010. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZI =)))))))))))
2010. máj. 7. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!