Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az új német tanárom katasztróf...

Az új német tanárom katasztrófa, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja diplomázott és az a legnagyobb baj h azt csinálja h órán feladja pl a szöveghez való kérdéseket a köynvben, de nem beszélünk meg semmit, el se olvasuk közösen a szöveget és le se fordítjuk..csak a kérdésben való idegen szavaka tkrédezi meg...

Ezen felül még, ha ez nem lenne elég...teljes hangzavar van és a saját hangomat nem hallom!!!Kérdez a tanár és ugye nem hallja amit mondok, de nagyon én se..rájuk sem szól, hanem beszélget mg röhög velük! :S

Összevagyunk vonva a másik gimis osztállyal, mi vagyunk a "jó" németes csoport, de 2es tanuló is van köztük, mert nem akarták őket elválasztani, de mi vagyunk a kísérleti osztály...akkor minek jó és rosszabb csoport ha ez így van kérdme én?

Jövőre érettségi...nagyon szerettem az előző tanárunkat, és a németet is!De ez így..nagyon rossz.. :( különtanárhoz nem akarok menni..

Osztályfőnöknek szóltam, annyit mondott h kezdő és el kell nézni neki....

Mit tegyek???


2010. máj. 3. 11:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%
Mit tegyél, hülyegyerek?!?! Legyél megértőbb, majd belejön.. Nem kéne pattogni,sem okoskodni.
2010. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
Tanulj.Sajnos mást nem tudsz tenni.
2010. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

pff, "kedves" első, talán már fél éve ott van és nem akarok még egy évig megértő lenne h az én káromra menjen!

alán nem aza dolga hfelad egy csomó feladatot önállóra a többivel meg aki nem csinál semmi röhög meg vicceket mesél nekik..!Ha neked eza normális sajnállak!

2010. máj. 3. 12:19
 4/25 anonim ***** válasza:
48%

Tenni nem tudsz semmit - mert ö a tanár, te meg a tanuló, és NEKED nincs beleszólsáod abba, hogy ki a tanát és meg vagy-e vele elégedve - , azon kivül, hogy egyedül megtanulod az anyagot - a forditást NEM a tanárnak kell csinálnia, meg a szavakat is egyedül kell megtanulni.

HA KONTKRÉT kérdésed lenne, akkor egész biztos segitene a a tanár, de ennyi idösen - egy évvel érettségi elött már elvárható az ÖNÁLLÓ tanulás mindenkitöl.

2010. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Végülis igen, csak jó lenne ha azért példákat is csinálnánk együtt és aztán önállóan, Gondolok itt vmilyen összetett mondatszerkesztési feladatra.


De ezenkívül nemhiszem h azt megengedett volna, hogy a többi elő sem vesz semmit és velük röhögcsél szószerint a tanár, miközben mi dolgoznánk!

2010. máj. 3. 14:18
 6/25 anonim ***** válasza:
Menj át a "rosszabb" csoportba.
2010. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem lehet átmenni sajnos
2010. máj. 3. 18:25
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen jellegű problémám volt (még anno 6. osztályban!) , de azt a lemaradást belehet hozni amit ott vesztegeltünk! Nagyon megértelek, én is sokat szenvedtem emiatt! De, hogy van az, hogy GIMIBE ilyen az oktatás? Megkérdezhetem hol van ez a suli?

De te ne foglalkozz ezzel, én voltam annyira "leleményes", hogy azon az órán megcsináltam az aznap feladott matek házit pl. és itthon meg megtanultam az anyagot! Bár én igen szorgalmas vok azt hozzá teszem és magamtól tanulok németet! Mostmár szerencsére elment a tanár (peticiót írt az osztály, mindenki aláírta és ezt benyújtotuk az igazgatónak). Már 7-be és 8-ba is jó tanárom volt!

Kitartást és sok SIKERT!

2010. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ja és annyit még, hogy nálunk is ilyen "rosszabb" és "jobb" csport volt!

Utolsó voltam

2010. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

köszi, látom te megérted!

Sztem nem cseverészni jár senki a suliba, hanem tanítani...jobb esetbe.És elviselhetetlen az a hangzavar....saját hangomat nem hallom és a tanár sem ha rákérdez a megoldásra, és annyiban hagyja, megkérdez mást, ha meg ő sem tudja, akkor másra figyel s megint velük nevet :S

Sajnos nekünk ez a petíciós dolog tuti nem működne, mivel másik osztállyal vagyunk együtt és ők dumálnak vele meg stb és nekik így jó, érted...elő se veszik a felszerelést, sík hülyék is, kettesek és ugye jó csoport..na mind1.

Mondjuk pűáran már mondták, de csak így szünetbe magunk közt, hogy milyen rossz, jövőre meg érettségi...

De osztályfőnök is ennyivel elintézte h még kezdő..Kezdő igen, de normálisnak kellene lennie sztem :S am. a másik osztály oszt.fője az igazgatóhelyettes, de nem hiszem h lenne változás, sajnos átmenni sem lehet a másik csoportba, pedig ott tényleg jól haladnak és normálisan!

Itthon fogok tanulni, kénytelen leszek :(

2010. máj. 3. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!