Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek milyen nyelvet...

Szerintetek milyen nyelvet érdemes tanulni angol és német után?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
nekünk olasz van a suliban, meg francia
2010. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
67%
talán franciát. Amúgy nekem még nagyon tetszik a spanyol is!:)
2010. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Én mindenképpen franciát tanulnék.
2010. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Ami tetszik... Népszerű a francia, spanyol, olasz, orosz stb nyelvek. Én angol mellett franciát tanulok.
2010. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3%
Tanulna a bánat ilyen suttyó nyelveket. Tanulj japánt vagy valami valami kárpát-medencei nyelvet.
2010. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Japán, finn, svéd. Vagy amit szeretnél, vagy amire úgy érzed valaha még szükséged lehet.
2010. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Az angol és a német után a francia a leghasznosabb. Egyben könnyű is. Kevésbé, de szintén fontosak az orosz, a spanyol és a japán. Ezek közül a spanyol nagyon könnyű, az orosz közepes, a japán dögnehéz. Mivel a francia és angol ismeretében a spanyol gyerekjáték, a spanyol ismeretében pedig a portuhál egy vicc, ezért ha a franciát választod, akkor a francia->spanyol->portugál sorrendet 2 év alatt meg lehet tanulni, utána az olaszt is néhány hónap alatt, és akkor már 7 nyelven beszélsz. Persze az orosz is hasznos, ráadásul utána lehet folytatni a bolgárral stb.
2010. máj. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
A spanyolt javasolnám. Nézd meg a térképet,milyen "izgalmas " helyeken beszélik!
2010. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
54%
A finn-t tudnám ajánlani, én is azt szerettem volna, de sajnos nincs finn tanár a sulinkban.
2010. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

Sok mindentől függ főleg attól te milyen területen vagy helyen szeretnél ténykedni a jövőben(?)


Az angol után, ma már még fontosabb a spanyol és a kínai!

2010. máj. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!