Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem fog így kicsúszni az időből?

Nem fog így kicsúszni az időből?

Figyelt kérdés
Barátnőm TELC b2 angol nyelvvizsgára megy május 29-én. Idén érettségizünk szóval jelentkezéshez kell neki. Az eredményeket elvileg csak július 2-án lehet megtekinteni. Viszont a pluszpontokat igazoló dokumentumokat július 8-ig kell beküldeni! Ha sikerül is a vizsgája, legalább még 1 hónap mire a kezében is tarthatja. Mivel tudja majd igazolni, hogy neki sikerült a nyelvvizsgája? Mert szerintem csak a nyelvvizsga másolatát fogadják el, ami neki ekkor még tuti nem lesz készen. Szerintetek?
2010. ápr. 30. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy lehet kérni vmi igazolást, amit elfogadnak. Gondolom ő utánajárt a dolognak. Ha pedig nem, akkor rendes tőled, hogy aggódsz miatta, de már tök mindegy. Előbb kellett volna mondanod, most már akár elfogadják, akár nem, nem tud előbb vizsgázni.
2010. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hasonló eset, be is buktam, mivel a vizsgaigazolás nem érzett meg addig amíg a papírokat le kellett volna adni. Nem tudtam csatolni, kicsúsztam az időből.
2010. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de, már régi kicsúszott ha május 29én megy. most már csak a lemásolt nyelvvizsga bizonyítványt fogadják el júli 8ig. a nyelvvizsga igazoló lappal már nem sokat ér el.
2010. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

semmit se ér.

késő

olvasd el a felvin hogy már az igazoló papírt se fogadják el ...

sajnálom

2010. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a telc honlapján az van, hogy elvileg megérkeznek júli 8-ig a bizonyítványok.

Ami egyrészt azért furcsa, mert az átlag átfutási idő 2 hónap (vizsgától bizonyítványig). Azért kérdezz rá.

2010. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kérdezek rá, mert nem nekem kell. Próbáltam már korábban győzködni őt, hogy menjen hamarabb, nem is értem miért ezt választotta. Már csak azért sem, mert enélkül esélye sincs bejutni az egyetemre.
2010. ápr. 30. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor veszteni fog egy fél évet. Ősszel újra jelentkezhet a tavaszi félévre.
2010. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A keresztféléves képzések 95%-a mesterképzés.

Van néhány alap és felsőfokú, de azok 99%-a fizetős...

2010. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mármint megjelölt egy helyet, ahova biztosan felveszik, de szerintem egy percre sem gondolt bele abba, hogy esetleg oda kell mennie. De akkor szerintetek is csak és kizárólag a kész nyelvvizsga bizonyítvány másolatát fogadják el?
2010. máj. 1. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!