Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segitenétek nekem. Hmm? Légysziii

Segitenétek nekem. Hmm? Légysziii

Figyelt kérdés

az a feladatom, h fogalmazást kell irni... 8 mondat nekem elég... adott meg szavakat és a környezet szennyezésről kell irni...:) de nem nagyon megy nekem az angol.. szeretném ha segitenétek nekem...


chemicals, oil-spill, nuclear waste, sewage, nitrates, lead, dust, smoke, exhaust gases of vehisles, radioactive fallout, the greenhouse effect, noise pollution, ozon hole, ozon layel, allergy, asthma, dissapearing secies, recycling of waste materials, nature reserves, national pasrk, turn off electric lights when we are not using them....

ház ezek a szavak és akkor ezzel ha valaki mondana nekem 8 mondtatot.. de ne legyenek benne nehéz szavak... mert lehet nem fogom érteni... nagyon megköszönném ha valaki segitene nekem...:(


2010. ápr. 26. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem kezd el és ha valami nem megy írj -.-
2010. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!