Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol felsőfok vagy olasz közép?

Angol felsőfok vagy olasz közép?

Figyelt kérdés
Melyikre érdemesebb rámenni? Van középfokúm angolból, németből, de középiskolában 4 évig tanultam olaszul is (ennek már 6 éve...). Az angolt a nyelvvizsga után nem hagytam abba, de úgy érzem a felsőfoktól még jó messze vagyok. :( Ti melyiket választanátok?
2010. ápr. 12. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Angol felső. Legtöbb helyen ez már alap.
2010. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én angol párti vagyok, az a fontos nyelv olaszt lehet hogy életedben nem fogod használni, és ha pár évig nem használod akkor el is felejted ez angollal nem olyan egyszerű megnézel pár sorozatot angolul akár és máris nem felejtesz annyit
2010. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Angolt érdemes megcélozni,mert ez a világ alapvető nyelve.Bármikor a segítségedre jöhet.Én jelenleg olyan általános iskolába járok,ahol nagyon kemény az angol.8. év végére letudnánk tenni az alapfokút és csak 3. tanuljuk.
2010. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem az angolt válaszd mert akkor mindenhol tudsz érvényeülni!! De ha mondjuk te nagyon szereted az Olaszt akkor válaszd azt!! A lényeg hogy te dönts!! mert a te jövőd!!
2010. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az angol felsőfokú legyen a cél. Az angol világnyelv, az összes tudományban és szakmában alapelvárás. Az olaszt csak a zöldségkereskedelemben és a művészettörténetben használják korlátozott mértékben.
2010. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!