Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit adnátok egy magán...

Mennyit adnátok egy magán nyelvtanárnak (max. )?

Figyelt kérdés
Mennyit fizetnétek egy magán nyelvtanárnak? X forint/45 perc
2010. ápr. 11. 15:23
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én 1000-ért adtam a régi szép időkben egy órát, most már természetesen többért, valaki még ezt is drágának találta. Ti meg itt olyan árról beszéltek, ami kb. egy vezetésóra, nem nyelvóra???
2010. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak: jogos a felvetés, egy vezetésóráért tőlem 2000-et kért el az oktató 45 percre, a gyerek pszichológusa 3000-et 45 percre. Én valahova a kettő közé lőném a nyelvórát.
2010. ápr. 16. 13:13
 13/13 anonim válasza:

Személy szerin szoktam nyelv órákat adni. Legutoljára angolból volt 1500 óránként, a német ugyanennyi, Kínaiból 2500/ óra... Tehát erősen nyelv függő. És teszem hozzá én egy NAGYON olcsó tanárnak számítok...


Kissé visszatérve, egyik előttem szólóhoz, van igazság abban amit mond, sok olyan gyerek járt hozzám is aki csak simán ostoba és lusta volt mint a föld, de apuka, anyuka fizette volna, a kért ár többszörösét is, csak hogy töltsem bele akár tölcsérrel a kölyök fejébe a könyv tartalmát. Az ilyeneket mindíg elküldtem.

Továbbá van olyan is, aki csak hencegésre használja, a magántanárt.

Ellenben tanítottam olyan gyereket, aki okos volt, inteligens és érdeklődő, csak sajnos pocsék tanárok voltak az intézményben ahová járt.

2010. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!