Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit adnátok egy magán...

Mennyit adnátok egy magán nyelvtanárnak (max. )?

Figyelt kérdés
Mennyit fizetnétek egy magán nyelvtanárnak? X forint/45 perc
2010. ápr. 11. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az attól függ, hogy milyen nyelvet tanít.

Ha angol/német akkor max 2000-et, ha nem 2500-3000-et. Én külön olaszra jártam és az volt 2500/45 perc, de többet nem nagyon adtam volna.

2010. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk csak 700 Ft-t kér óránként. :)
2010. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Hol? És tanár végzetségű?
2010. ápr. 11. 17:07
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
jaj bazzzdmeg nem kell lenézni ezért! Low paraszt! Tanárhoz járni egy nagy szégyen! Önerőből nem tudtok semmit csak a szüleitekre támaszkodtok hogy fizessék a semmirevaló tanárt mert buták vagytok felfogni az anyagot! Nekem nem is engedik hogy pénzt adjak ki ezért pedig nem megy profin az angból... Az ilyeneket nagyívbe lenézzem! még valaki dicsekszik is vele "megyek a MAGÁNTANÁROMHOZ NEM ÉREK RÁ..." szégyen !
2010. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szégyen ha valaki megteheti hogy elmenjen magántanárhoz abban az esetben, ha segítségre szorul? Érdekes hozzáállás kedves válaszoló...
2010. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
öNERŐBÖL ha nem képes megtanulni vagy nem tudja akkor így járt.. sajnos nekem se megy minden de magántanárhoz soha nem mennék! SZÉGYEN SZÉGYEN SZÉGYEN SZÉGYEN SZÉGYEN
2010. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nekemis rengeteg nehézséget okoz a nyelvtanulás. Nincs nyelvérzékem, hiába. Hosszú évekig tanultam angolt, sajnos nem volt túl jó tanárom... Nagy a szókincsem, rendben a nyelvtan, csak nem tudom megszólalni, társalogni. Bizony, nem áll össze a kép, és ehhez szakember=nyelvtanár segítsége szükséges.
2010. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

18:51 & 19:46 hát mit ne mondjak eléggé félreneveltek téged vagy nagyon eltévedtél ebben a nagy világban...nem engedik a szüleid hogy tanárhoz menj pedig még szükség is lenne rá? Mi a ...? Általában ponthogy a szülők szokták erőltetni a dolgot nem? De látom nálatok megvan az összhang, az egész család utálja a magántanárokat.Csak így tovább! Egyébként egy a helyedben egy-két helyesírásórára azért befizetnék.

Amúgy: szerintem 2500 lenne a max amit én kiadnék, de egyébként lehet viszonylag olcsókat kifogni pl: egyetemistákat.. csak ott megvan a rizikó hogy valamit nem pontosan tanít meg

2010. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Te jó ég! Hol? És tanár végzetségű?


Igen tanár végzettségű, és angolt tanít, és kecelen. :)

2010. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

18:51-es ősbunkó! lehet, hogy lenézed azt, aki magántanárhoz jár, de megmerek esküdni, hogy még talán a 8-általánosod sincs meg,nyelvvizsgáról meg ne is beszéljünk!


Olasz:2000/60perc

Angol:2300/60perc

2010. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!