Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha én középsuli után orosz...

Ha én középsuli után orosz szakra szeretnék menni akkor ugye annak nem kitétele az hogy én előtte oroszt tanuljak a középsuliban?

Figyelt kérdés
A japán, szlovák, portugál stb... szakokra is ugye ugyan ez vonatkozik?
2010. ápr. 10. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Persze, az orvosira jelentkezőknek sem kell biosz meg kémia érettségi...
2010. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első: Ha jól érzem az iróniát a hangodban, akkor jó nagyot tévedsz. Ugyanis orosz szakra nem kell orosz nyelvtudás!!!

Japánra sem kell. Gyanítom portugálra és szlovákra sem.

De pl anglisztikához és germanisztikához kell (méghozzá kötelezően emelt szintű érettségi).

2010. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a második válaszolónak! :)
2010. ápr. 10. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már harmadéves vagyok japán szakon, és úgy jöttem ide, hogy előtte nem tanultam.

Nyelvtudás, csak az angol, német, olasz, francia, spanyol szakokra kell.

2010. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahol kell tudni nyelvet, azt általában kérik érettségi tantárgyként. Pl. anglisztika - emelt angol, germanisztika- emelt német. Szlavisztikára úgy tudom, nem kell, és akiktől hallottam a nulláról nagyon jól megtanultak oroszul!
2010. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem értem, hogyhogy egyikre kell a másikra meg nem ?
2010. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Gondolom azért van h az egyikre kell a másikra nem mert pl oroszt, vagy japánt nemigazán lehet tanulni középsuliban, de vannak elvetemültek akik meg szeretnék tanulni az adott nyelvet...

2010. ápr. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!