Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kezdjek neki? (angol...

Hogy kezdjek neki? (angol nyelvvizsga)

Figyelt kérdés
2 évig tanultam angolt,de nem sok maradt meg belőle,viszont 6-8 hónapon belül szeretnék középfokúzni. Hallottam a Gaál Ottó-féle Kreatív nyelvtanulásról,azt lehet majd megrendelem.A kérdésem a következő lenne... Milyen könyveket,gyakorlókat vegyek? Tudtok olyan könyveket ajánlani,amiben nyelvatni anyagok vannak? Ti mi(k)ből tanultatok? (Egyedül készülnék fel... max. vmi tanfolyamra is elmegyek,hogy tudjak majd beszélni.) Minden segítség érdekel ezzel kapcsolatban! Ja,amúgy 6-8 hónap alatt fel lehet készülni,ha hétköznap (minden nap )5órát, hétvégén összesen 4 órát tanulok? Köszi! :)
2010. ápr. 5. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

English Grammar in use, ami nekem bejött a nyelvtanra. (CD mellékletes baromi jó)

Igazából ha begyakorlod a nyelvtant és megy, akkor utána már csak szavakat kell tanulni, könyvet olvasni, angol filmeket nézni stb.

Meg gyakorolni a nyelvvizsga teszteket.

2010. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ha minden nap annyit tanulnál rá siiiiimán!bár nem tudom,milyen a nyelvérzéked.én tanfolyam segítségével,és magántanárral készültem a nyelvvizsgára.én origóra mentem.teszteket kell gyakorolnod,magnóhallgatást és én a kérdések és válaszokból tanultam szóbelire,az tökéletes.HA ORIGÓRA MÉSZ.a nyelvtan azért eléggé sokat kell tanulnod,ha az origód választok.az eléggé nyelvtanközpontú egyébként.Origóban gondolkodsz???

én csak abban tudok tippeket adni


Sok sikert majd!

2010. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jöszi a válaszokat,még nem tudom,hogy origó vagy telc,vagy ecl...nem döntöttem el, A nyelvérzékem pedig elég jó,könnyen tanulom a nyelveket. A tanácsokat meg szíven fogadom. :)
2010. ápr. 5. 21:21
 4/4 A kérdező kommentje:
kérdésekből és válaszokból tanultál szóbelire? ez valami könyv?
2010. ápr. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!