Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyarországon lehet lengyel...

Magyarországon lehet lengyel nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor hol lehet? :D
2010. márc. 27. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lehet, édesanyámnak van. Bár már elég régen tette, de miért ne lehetne lengyel nyelvvizsgád itthon? Ha urdut nem tehetsz, azt megértem, de, hogy lengyelt... Lengyel nyelvterület van itt egy köpésre, kell, hogy lehessen.
2010. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

origo volt, de az idén megszűnt. Csak lengyelországi van.

[link] de ez itthon nyilván nem akkreditált.

2010. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Kissé elszomorodtam. És ugyanakkor fel is vagyok háborodva. Ha lehet nyelvvizsgázni eszperantóból és egyéb baromságokból, akkor nem értem, hogy miért esett ki a lengyel... És ha mondjuk tudok lengyelül és külföldön tett vizsgám van és egy itthoni munkahelyhez lengyel nyelvtudás kell, akkor most azzal igazolom? :) Jajj de bizarr ez az egész.
2010. márc. 28. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet honosítani, ha már szereztél papírt.. amúgy nem tudom értelme lenne-e több száz km-t utazni egy nyelvvizsgáért? :/ hiszen a bizit meg nem nézi senki, csak beszélgetnek majd veled a munkahelyen, hogy felmérjék a szintedet, az egyetem meg csak rápillant, hogy megvan, ok.. utazol és költesz rá egy csomó pénzt, energiát, és végül csak feküdni fog a fiók mélyén


a www.nyak.hu oldalon minden információt megtalálsz ezzel a témával kapcsolatban. itt egyébként szűrni is tudsz, hogy hol, milyen nyelvből és mikor lehet nyelvvizsgázni, kiadja a vizsgarendszereket..

én sem értem miért erőltetik az eszperantót, és más "közelebbi" nyelveket miért zárnak ki. ez MO

2010. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!