Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hasznos Lóvári...

Szerintetek hasznos Lóvári nyelvből érettségizni?

Figyelt kérdés
Ugyan annyit számit mint egy angol,német?
2010. márc. 27. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanannyit számít, de egyrészt nem lóvári, hanem lovári, másrészt nem lehet előtanulmányok nélkül érettségizni, hanem előtte osztáyozóvizsgát kell tenni az iskolai tanulmányok minden évéből. Én mondjuk inkább az angolt preferálnám.
2010. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Tudtommal nyelvi érettséginél nem kell előtanulmányt igazolni.
2010. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érettségire mindenki csak akkor bocsátható, ha az adott tantárgy középiskolai követelményeit bizonyítvánnyal igazoltan teljesítette. Ez nem nyelvvizsga.

első

2010. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A barátnőm ennek ellenére simán érettségizik olaszból, pedig a gimnáziumban semmit nem tanult. Mondom, hogy nyelvi érettségikre ez a szabály nem vonatkozik.


Második voltam. (bár igazából ez lényegtelen)

2010. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Off az előzőnek. Itt valami nem stimmel. Osztályozóvizsgát kell tennie. Vagy tett csak te nem tudsz róla, kérdezd meg, vagy valamit nagyon elszúrtak az iskolájában.
2010. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem te a kis érettségire gondolsz
2010. márc. 28. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!