Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen gyorsan lehet elsajátít...

Milyen gyorsan lehet elsajátítani az angol nyelvet?

Figyelt kérdés

szeretnék anygolt tanulni mert ahová én járok az egy német nemzetiségi iskola és nem tanitanak angolt. viszont majd a késöbbiekben szereték egy minimum középfokú nyelvizsgát csináltai.

mi a véleményetek, tapasztlatotok a gyorstalpalókról??

és ha nem gyorstalpaló iskolába jelentkezek akkor mennyi idő alatt lehet megtanulni ??


2007. nov. 8. 17:49
 1/6 anonim válasza:
67%
Attól függ mennyire vagy benne a német nyelvben. Ha az megy akkor már egy másik nyelv nem eshet nehezedre. Én angolt tanulok már 11. éve ( most vagyok 3.-os ) , de még mindig nem tudnám letenni a nyelvvizsgát. Nem tudok egyszerűen tanulni nincs meg a módszerem. Persze a tanár se jár be órára csak néha-néha. Van különtanárom is nekem még sem megy. Azt mondják a magyarok nehezebben tanulnak meg idegen nyelvet mint mások:(
2007. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Német után az angol nem lesz nehéz! (Fordítva nehezebb!)

De hogy Neked mennyi időbe telik, azt nem lehet megmondani, túl sok mindentől függ. Ha jó a nyelvérzéked, működhet egy gyorstalpaló. Ha nem olyan jó, inkább különtanár és hosszabb idő.

2007. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha németből egy középfokú szinten vagy, akkor az angolból ezt a szintet PÁR HÓNAP intenzív tanulással el tudod érni.
2007. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
11%
Hallod, te a magyart is gyorstalpalón tanultad, ez tisztán látszik. Nekem az a tapasztlatom, hogy ha anygol nyelvizsgát akarsz csináltai előbb egy kettessel át kéne menni magyarból. (ez pont , ez meg a vessző)
2007. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Szomorú, de egyet kell értenem az elöttemszólóval! S menten hozzátenném, hogy nekem sem -de gondolom másnak sem- tökéletes a helyesírása, és még nem is ez minősíti az embert!


Ha gyorstalapalóban gopndolkodsz, akkor én tudom javasolni, mert az ismeretségben ketten is megtanultak angolul felsőfokon. De ők tanultak, nemcsak megjelentek! Ebből az egyik 3 hónap alatt, ő nyelvzseni, vagy 12 nyelven beszél.

Én is voltam ilyen tanfolyamon, s amilyen vizsgára kellett (évente 2 vizsga a középiskolában/minden tantárgy), totálisan megfelelt, de nyelvizsgát még nem tettem le egyikből sem (angol, német, francia), vannak még hiányosságaim.

Tehát, ha szorgalmad van, csak akkor menj, mert különben értéktelenül dobod ki a pénzt az ablakon!

Sok sikert!

2007. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
84%
Szeretnem figyelmedbe ajanlani a Callan-modszert, ezzel 4x gyorsabban sajatithatod el az angol nyelvet. Persze a rendszeres gyakorlas emellett is elengedhetetlen. Budapesten az ILC nyelviskola oktat ezzel a modszerrel. www.ilc.hu
2007. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!