Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolra sikerül fordítani?

Angolra sikerül fordítani?

Figyelt kérdés

Nem akarok hülyeséget megtanulni. Köszönöm

Őt a puha homok lelassította így a part menti vizes homokba futott. Hirtelen belesüllyedt a futóhomokba egyre jobban és jobban..Ő rémültem kiáltozott és megpróbált mozogni ,de csak jobban lesüllyedt. Arra járó Steve meghallotta a hangos kiáltásokat és kihúzta a bajbajutott férfit. Ted megkönnyebbülten felsóhajtott és kezet fogott stevel és csendesen megköszönte. A történet végén Ted rájött hogy nem az a legrosszabb dolog hogy elveszíti az állását valaki. Ő örül, hogy él és reméli jobbra fordul minden.


2010. márc. 15. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
mi az? lusta vagy házit írni?
2010. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
The soft(and dry) sand slowed him down so he was running along the waterline in the wet sand. Suddenly, he started sinking in the quicksand deeper and deeper. He began to shout and tried to move but the quicksand kept swallowing him up. Steve was walking near him when he heard Ted's loud shouts and he pulled the man out( of the quicksand). Ted let out a relieved sigh, shook Steve's hand and silently said thank you. In the end, Ted realized that losing his job is not the worst thing in life. He was happy he stayed alive and hoped everything would get better.
2010. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az elozo vagyok, "he was happy he had stayed alive" inkabb, csak nem figyeltem
2010. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, te mióta tanulsz angolt?
2010. márc. 16. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
amerikaban szulettem.. de ez nem jelenti azt, hogy helyes amit irtam (a magyar anyanyelvuek is hibaznak) csak en igy irnam
2010. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!