Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy sikerült a nyelvvizsgád?...

Hogy sikerült a nyelvvizsgád? (márc.13. Telc angol B2)

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Én is ma voltam, de én németből.

Az írásbeli fogalmam sincs, mert nem tudom mik lettek volna a jó válaszok, majd kiderül.

A szóbeli viszont nagyon jól sikerült, de lehet hogy ezzel se megyek semmire, ha a hallásértés nincs meg. Mert úgy tudom az is a szóbelihez tartozik.

2010. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem rosszul. Sokkal nehezebb volt minden, mint ezekbe a gyakorló könyvekbe.

Szerintem megszívtam...

2010. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem is sokkal nehezebb volt mint amire számítottam, mert nagyon sok ismeretlen szó volt az írásbeli 1. feladatát kb alig értettem de a szóbelin a partnerem nem volt egy dumálós úgyhogy vele nem volt olyan nehéz dolgom, remélem volt jó is abban amit elmondta:D
2010. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nehéz volt szerintem, nagyon sok ismeretlen szó volt, a hallásutáni az meg csak tippelgetős volt, azért is mert nem bírtam követni a szöveget,meg nem is értettem, meg szerintem egy kis szünet lehetne az írásbeli meg a hallásutáni között,mert nagyon sok volt így (nekem legalábbis)...az agyam már nem ott volt :S :)


szóbeli meg...a cikk amit kaptam...azt se tudtam,hogy miről szól,mondjuk az írásbeli+hallásutáni után már feladtam úgyh nem nagyon tepertem érte


Mondjuk én nem tudom,hogy más nyelvvizsgáknál hogy van,de úgy hallottam,h pl az ECLen segítenek,ha elakadsz, én amikor leblokkoltam egy szót nem szóltak hozzám,hogy visszahozzanak a sötétségből :) :S

ezvan...

2010. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nekem sem lett túl jó :S az írásbeli szókincse nagyon erős volt, a nyelvtan szerintem nem volt egyértelmű, a levél ment, a listening pedig szörnyű volt, nem is tudtam követni...szóbelin nem volt valami beszédes a partnerem, szóval én beszéltem kb 10 percet ő meg 5-öt...igen, ezt én is észrevettem, hogy nem segítenek és arra mennek, hogy megakadj és akkor lesz miért sikertelennek minősíteni...

MÉG VÁROM A VÁLASZOKAT!

2010. márc. 15. 20:35
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem is elég nehéz volt :S listening valami katasztrófa volt, főleg a 2. feladat :S

az első 2 feladat rész meg tele volt olyan szavakkal amiket még életembe nem hallottam, pedig 14 éve tanulok angolt:S

szóbeli 2. feladat se jött be igazán...meg a csajnak akivel párba voltam, neki se igazán...:D nála azért jobb voltam.

kiváncsi vagyok az eredményre:S

2010. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is ekkor voltam. a listening az ment nekem, de az utolsó nyelvtani feladat az valami szörnyű volt. esélyem nem volt tudatosan jól csinálni. nekem ez volt a második telcem, de már elegem van az egész bandából. csupa pénzsóvár...
2010. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
SIKERÜÜÜÜÜÜÜÜLT :D:D:D:D
2010. ápr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem azt írja ki a honlap, hogy hibásan megadott adatok. mit tegyek????
2010. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is siker. Szerencsére már pénteken kitették. :)
2010. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!