Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez igy helyes Angolul?

Ez igy helyes Angolul?

Figyelt kérdés

It was a gorgeous sunny day, and Eden and me went for a walk in the forest near to the Bally River. I always knew that there is something wrong with her, but i have never asked her about her problems. So on that day we ran down to the river, singing 'oranges and lemons' and looked for wee crabs. But one day everything changed. I was in my house doing my homework, when i herard something from he maindoor. i went downstairs, and found her on the floor. it was Eden, with small drips of blood on her arm. She cut her veins because she wanted to die. I immidiately called the ambulance and the police. But it was too late. And she passed away...Sometimes i blame myself, because i could ask her about the troubles in her family and i could help, but....i couldnt.


ez igy helyes? suliba kellett irni:)


2010. márc. 13. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
es hol a hiba?
2010. márc. 13. 20:30
 2/6 anonim ***** válasza:

az eleje szerintem jobban hangzana így:

..sunny day when Eden and...


Bally River helyett = River Bally (fordítot az angolban a szórend)


I always knew.. = ez után mindent eggyel múltabba kell tenni és egyenes lesz a szórend, tehát I always knew that something was wrong with her


a legvége szerintem:

because I would have been able to ask her if she had had troubles in her family and I would have helped, but... I didn't


az immediately (immidiately) és a heard (herard) gondolom csak véletlenül van elírva


más most nem vettem észre

2010. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó.

near után nem kell to

there was something

I never asked (mert már nem is tudja többet kérdezni)

On that day - milyen napon? nincs logikai összefüggés

Mi az a main door? Esetleg front door

found her ... it was Eden - megint logikai bakugrás, honnan tudod, hogy her, ha még nem mondod, ki az.

could have asked her, could have helped - tehettem volna, előidejűség a múlthoz képest

vége: but I didn't

2010. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az előttem felsoroltakon kívűl: ...near River Bally...(nincs dö és fordítva van :))
2010. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" and Eden and me went for a walk "


Ez csak nekem hangzik furán? Én folyamatos múltba tenném (...Eden and me were going for a walk)

2010. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor van folyamatos, ha közben történt valami, amit megemlít, mondjuk kiugrott egy hal a partra.
2010. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!