Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » HOgyan kell nyelvizsaeredmény...

HOgyan kell nyelvizsaeredmény fellebbezni? És egyáltalán elfogadják a fellebezést?

Figyelt kérdés
Már régóta meg van a szóbeli nyelvvizgám, de az irásbeli nem akar összejönni...most voltam 3.-ra ECL-n és 51%-os lett...vagyis nem sikerült, SZerintetek mennyi esélye van annak, hogy a fellebezést elfogadják?
2010. márc. 13. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor fogadják el a fellebbezést, ha rosszul van javítva. Azért, hogy neked meglegyen a nyelvvizsgád, nem. Nézd meg, mik voltak a hibáid, gyenge pontjaid és azokkal foglalkozzál többet. Illetve keress egy másik nyelvvizsgatípust, hátha az jobban bejön neked.
2010. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor én nyelvvizsgáztam, akkor előtte azt mondták, hogy ha 1 ponttal kevesebbet érünk el a minimumnál, akkor lehet fellebbezni és átnézik. De ha csak Te gondolod, hogy jó azért nem lehet.
2010. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat és tényleg igazatok van.
2010. márc. 14. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!