Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik már voltak középfokú...

Akik már voltak középfokú nyelvvizsgázni: Linkelnétek olyan képet, ami nagyon hasonlít ahhoz, amit ti húztatok a szóbelin?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 12:30
 1/2 anonim válasza:
Lehet le fogsz pontozni, de teljesen felesleges képet linkelni, mert nyelvvizsgán nem úgy beszélsz a képről, hogy elmondod mit látsz rajta, stb, hanem a kép TÉMÁJÁRÓL kell beszélned általánosságban. Én pl húztam egy képet ahol pár gyógyszeresdoboz volt, mellette pár növénnyel, és az alternatív gyógyítási módszerek, és a kemikáliák közti különbségről, és az orvoslásról ÁLTALÁNOSSÁGBAN kellett beszélnem. Ebből a szempontból tehát teljesen mindegy hogy egy sárga tetős családi házat húzol a kertvárosban, a háttérben felhőkarcolókkal, vagy egy zöld felhőkarcolót családi házakkal körülvéve, mindkét esetben a lakókörnyezetekről és a különbségeikről kell beszélned. Remélem segítettem
2010. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, azért kellett volna, hogy gyakoroljak, nagyjából tudtam, hogy néz ki a feladat. Csak biztosan olyan képet akartam ami már szerepelt, mert én elfogultan választottam volna. De már túl vagyok, jól sikerült, csak a labor miatt izgulok... Köszi!
2010. márc. 8. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!