Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő kell, hogy eljussak...

Mennyi idő kell, hogy eljussak olaszból a középfokúig?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanárral vagy anélkül?
2010. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyáron magamtól tanulnám az olaszt,szeptembertől mennék faktra és leraknám az előrehozott emelt szintű érettségit olaszból,így megkapnám a középfokút.
2010. febr. 28. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
tehát akkor ezelőtt még nem tanultál olaszt, ha akarnál nyártól? De amúgy én gimiben kezdtem, első két évben heti 4 órám volt, utána mentem faktra és 11. évvégre meglett a középfokum.
2010. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó ötlet. Én spanyolt tanultam, de az nagyon hasonló az olaszhoz tanulás szempontjából is, szóval arról tudok mondani: kéttannyelvűben napi 4-5 spanyolom volt, így 7-8 hónap után már mindenki beszélt szinte középfokon. Szóval ha aktívan foglalkozol evvel, akkor sztem lehetséges neked is ennyi idő alatt az olasz.
2010. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 500 óra elvileg. Ha tudsz már egy rokon nyelvet (pl. francia), akkor 200-300 óra.
2010. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már 10.-es vagyok,9.-től tanulom az olasztt.
2010. márc. 1. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Én két tanéven át heti három, majd további két éven át heti öt órában tanultam iskolai órákon belül. Plusz három hónapig még heti egy óra külön, tanárral. És megvan.
2010. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Grat. hozzá.:)
2010. máj. 1. 23:58
 9/9 anonim ***** válasza:
kösz. igazából példa akart lenni. légy szorgalmas és menni fog, akár ennyi órából is. megéri. :)
2010. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!