Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » FONTOS! Valaki lefordítaná...

FONTOS! Valaki lefordítaná nekem ezt németre?

Figyelt kérdés

Lehetőleg létszi ne webfrdtóval mert azzal én is tudom de több lesz benne a hiba mint a mondatok száma.



Továbbtanulás: Ilyés Gyula Gimnázium, humán tagozat



Én az Illyés Gyula Gimnáziumba megyek tovább tanulni. Több szempontból is jó:

1. Közel van busszal, biciklivel, kocsival (a jövőben talán még motorral) is gyorsan megközelíthető.

2. Még nem tudom mi szeretnék lenni és ezért felesleges lenne elmenni másik iskolába ha meggondolnám magam közben.

3. Sok barátom, barátnőm is odamegy így legalább nem lesznek messze.



Sok jót hallottam már az iskoláról. Például: rendezett, fegyelmezett, tiszta, nagyon jó az oktatás...stb. Negatívumokat is hallottam, de abból sokkal-sokkal kevesebbet. Sok ismerősöm járt az Illyés Gyula Gimnáziumba és elmesélték milyenek a tanárok, az órák és nekem nagyon szimpatikusnak és színvonalasnak tűnt. A nyíltnapon már egyből megtetszett. Az épület maga fanasztikus. Az igazgató sok érdekeset mesélt, hogy milyen "hagyományok" vannak és, hogy miket szoktak csinálni.



Nagyon szomorú leszek a ballagás miatt, hogy ezt a helyet ahova 8 évig jártam itt kell hagynom, de egyben nagyon boldog is leszek és kíváncsi is, hogy milyen lesz az új suli.


Humán tagozatra megyek mert nagyon szeretem a törit és az irodalmat. Erről is sokat hallottam (természetesen csak jót). 9.-ben és 10.-ben emelt szintű töri és irodalom órák vannak így sokkal nagyobb az esélye egy emeltszintű érettségire.



Nagyon várom már, hogy milyen lesz de egyben nagyon fog hiányozni az én általános iskolám de mindig szeretettel fogok rá gondolni.


2010. febr. 27. 14:10
 1/4 anonim válasza:

Ich gehe in die Illyés Gyula Gymnasium studieren.Von mehr Gesichtspunkten ist gut:

1.nah ist mit einem Bus, mit einem Fahrrad, mit einem Auto(in der Zukunft vielleicht sogar mit einem Motor) ist schnell zugänglich.

2.Ich weiß noch nicht, dass ich was gern wäre, deswegen würde mir unnötig in eine andere Schule weggehen sein, wenn ich mir inzwischen es anders überlegen würde.

3.Viele meiner Frende, meiner Freundine geht dorthin, so sie mindestens nicht weit sein werden.


A többire nem maradt időm, majd legközelebb lefordítom

2010. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1. válaszoló vagyok.

Ich hörte viel guten bereits über die Schule. Zum Beispiel: diszipliniert, klar, sehr gut ist die Ausbildung, so weit.

Ich hörte Nachteile, aber es mit viel-viel weniger.Viele meiner Bekanntschaften gingen zu Illyés Gyula Gymnasium und sie wurden erzählt, welcher die Lehrer, die Uhren und geschine mir sehr nett und vom hohen Standard.Am offenen Tag wurde sofort bereits gemocht.Das Gebäude selbst ist fantastic.Der Schulleiter erzählt viel interessanten,dass wie Traditionen dort sind, und, dass was getan wird.

2010. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1. vagyok.

Ich werde wegen der Abschiedszeremonie sehr traurig sein, dass dieser Platz, wohin ich bis zu den 8 Jahren ging, ich muss es hier verlassen.


Ich gehe auf eine menschliche Abteilung,weil ich die Geschichte und die Literatur sehr mag. Ich hörte vile dieser Richtung(natürlich nur gut).Im 9 und 10 gibt Gesicht und Literaturunterrichts mit einem erhobenen Niveau, so das viel größer seine Chance auf eine Graduierung mit einem erhobenen Niveau.


Ich warte sehr bereits, dass wie sein wird, aber aber meine Grundschule wird sehr in einem vermisst werden, aber

ich werde an ihn mit einem geliebtem immer denken.

2010. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az első mondatban nem studieren van, mert az csak az egyetemi tanulásra vonatkozik. sztem lernen
2010. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!