Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt le tudná vki fordítani...

Ezt le tudná vki fordítani magyarra?

Figyelt kérdés

Words are just words; plain and simple. I should have known better than to be nervous about it because he was joking. Even though he didn't seem to be faking it, he was joking…right?


Come on Teresa, focus! You've known the guy for two years now and he's certainly said worse than that! He's not to be taken seriously, and you know that. He's just a joker. Back there, he was just playing a character.


Breathe Teresa. Eyes on the road.


"Are you ok, Lisbon?"


"Yeah, I'm fine," I lied.


"You don't seem alright," he states.


"What do you mean?" I ask innocently.


"You're being awfully quiet. I would even go so far as to say you're uncomfortable."


I don't think uncomfortable is the right word.


"I'm not uncomfortable"


"But you're not comfortable either," he states then shifts on his seat, looking at me instead of the road in front of us. "Something is on your mind."


Oh come on Jane! Don't pull that mentalist crap on me," I snap. His frown makes me think that maybe I was a bit harsh. "I'm fine," I say softly, but he doesn't seem to buy it.


"Have I told you how much of a bad liar you are," he smiles, "because you totally are."


"Ok, wise man. According to you what am I lying about?"


"Your feelings"


I sigh heavily. I lost count on how many times he has mentioned the word "feelings" since Sam died. The fact that I don't want to share what I feel, or don't feel, to Jane does not mean I don't actually feel it, you know? But right now I'm sure he does not want to talk about "that" feeling.


"Jane can you just stop with that," I complain. "We've already talked about this before..."


"I'm not talking about Sam," he says. "I know I might have said something to make you feel uncomfortable."


"You always say something to make me feel uncomfortable," I whisper.


"I do?" he asked amused, "When?"


"All the time," I answer ,"still I don't know what your point is."


"Back there, when we were talking to that doctor."


As if he didn't know.


"I don't know what you're talking about," I lie again, this time I think he did noticed for he's smiling at me. God please don't make me blush. Please.


"You're blushing."


Thank you.


"Because you know I'm right," he says. "I did make you feel uncomfortable, didn't I?"


"No"


"Yes I did, admit it."


"Stop it."


"Why is it always so hard for you to admit your feelings, it's nothing wrong with being honest."


He's right. I hate when he's right, damn it.


"Fine! You want to know the truth?" I snap "you did make me feel uneasy when you said you loved me, ok. Even though I knew it wasn't true just hearing you saying it made me feel kind of...nervous. Are you happy now?"


He smiles. Again with that goofy, yet very handsome, smile of his.


"Yes, actually I am happy," he stares at me. The longest stare he ever gave me. If I felt uncomfortable before now I feel twice as much. "And I wasn't lying, by the way."


"What?" I look at him and I could swear to God he's blushing. Jane is blushing? Well that's something you don't see every day.


"I never lie about my feelings," he says. "I know it was just a small performance but it was also a great opportunity to express how I felt about you."


"How come you never said anything?"


"I tried, but it was you the one who didn't want to hear it."


"Oh wait a minute! I had no idea how you felt about me," I answer back. "The fact that I didn't want to talk about me does not mean I didn't want to...hear it from you," I finish more slowly. It seems so surreal having this conversation with him, here and not somewhere else.


"Now you know," he says finally, turning his gaze outside the window.


"Well..." I breathe "I don't know how to respond to that"


He smiles again, sympathetically "you don't have to say anything, Lisbon. I understand."


"No, I don't think you do," I fight back immediately regretting ever opening my mouth, and I turn my head to the road again in silent.


"Why is it so hard for you to say it?"


"Jane..."


"I already said I loved you, if you feel the same is only natural for you to say it back," he stares at me again "because if you don't want to say it that means you just don't feel the same"


"That's not true. Don't put words in my mouth," I snap back.


"So you do feel it too?"


"Jane would you please..."


"You know I'm not going to stop until you say you do."


"Why are you being such a pain in the ass?"


"Because you know that's who I Am," he smiles at me.


"Then why are you giving me such a hard time?" I rephrase.


"Honesty is the best policy, you know that. You're a cop, it's your job to be honest," he said, "and right now, you're not being honest."


"You want honesty?" he nods. "Fine. You're a freaking pain in the ass and sometimes I wish I could just smack you with my gun. I hate when you keep asking me questions like a five year old boy, I hate when you mess with me and I absolutely hate when you play those stupid mind tricks on me. But then...then I think about all I love about you and it just gets harder and harder to hate you each passing day, and now." I take a deep breath "Now I just can't. I can't hate you because loving you is the only thing I can do. Happy now?"


"See, Lisbon? It wasn't so hard" he says naturally "now it won't be hard for you to say it everyday."


"I'm not going to say I love you everyday."


"Why not?" he asks "I am a very lovable person."


"You see how you can destroy a very magical and romantic trip with your words?" I joke.


He smiles again, this time he takes my free hand between his and kisses its palm.


"Yeah, that's why you love me."


THE END.


2010. febr. 24. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úristen,nem lehetsz ennyire lusta! Ugye nem gondolod,hogy lesz olyan hülye (már bocsánat) aki erre fecsérli az idejét,hogy ilyen hosszú szövegeket másnak fordítgat szívességből!? Vegyél elő egy szótárat,szerintem mire begépelted,simán lefordíthattad volna. Bár simán el tudom képzelni,hogy egy szövegből vágtad ki. LUSTASÁG!!!
2010. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beleolvasgattam, es ez egy nagyon konnyu szoveg. Kezdj neki magad, es ha megakadsz valahol, akkor irj es segitek.
2010. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a google fordítását... VIGYÁZZ MERT NEM PONTOS. Annyi munkád van hogy magyarosabbra átírod és átnézed


A szavak csak szavak, sima és egyszerű. Tudnom kellett volna jobban, mint hogy ideges, mert ő volt vicceltem. Annak ellenére, hogy ő nem úgy tűnik, hogy szimulál, hogy ő volt vicc ... ugye?


Gyerünk Teresa, koncentrálj! Már ismert a srác két éve, és ő biztosan azt mondta, hogy rosszabb! Már nem kell komolyan venni, és te is tudod. Csak egy joker. Ott hátul, ő csak játszik egy karaktert.


Lélegezz Teresa. Szemét az úton.


"Jól vagy, Lisszabon?"


"Igen, jól vagyok," Hazudtam.


"Nem úgy tűnik, rendben van," azt mondja.


"Mit jelent ez?" Kérdezem ártatlanul.


"Te is szörnyen nyugodt. Még azt is terjedhet odáig, hogy mondja, kényelmetlen."


Nem hiszem, hogy kényelmetlen a helyes szó.


"Nem vagyok kellemetlen"


"De te nem kényelmes sem," azt mondja majd a műszak a székében, rám nézett, hanem az út előttünk. "Valami van a fejedben."


Ugyan már Jane! Ne húzza ki, hogy a mentalista szar rajtam, én pillanatok alatt. His frown teszi azt gondoltam, hogy talán egy kicsit durva. "Jól vagyok, mondom halkan, de úgy tűnik, nem veszem be.


"Mondtam már, hogy mekkora egy rossz hazug vagy te," mosolyog ", mert teljesen vagy."


"Ok, bölcs ember. Ön szerint mi vagyok hazudik?"


"Az érzés"


Én erősen sóhaj. Elvesztettem számolni, hogy hány alkalommal is említette az "érzés", mivel Sam meghalt. Az a tény, hogy nem akarom megosztani, amit érzek, vagy nem érzi, hogy Jane nem jelenti azt, valójában nem éreztem, tudod? De most biztos vagyok benne, nem akar róla beszélni ", hogy" érzés.


"Jane tud csak hagyja abba, hogy" Én panaszkodni. : "Már beszéltünk erről, mielőtt ..."


"Én nem beszélek, Sam," mondja. "Tudom, mondta volna valamit, hogy kényelmetlenül érzi magát."


"Mindig mond valamit, hogy kényelmetlenül érzem magam, én suttogás.


"I do?" szórakoztatta kérdezte: "Mikor?"


"Minden alkalommal," Én azt felelték, "még mindig nem tudom, mi a lényeg."


"Vissza oda, amikor mi voltunk beszélt, hogy az orvos."


Mintha nem tudta.


"Nem tudom, mit beszélsz, én hazugság ismét, ezúttal azt hiszem, ő észrevette, mert ő mosolyog rám. Istent kérem, ne akard, hogy elpirult. Kérem.


"You're elpirult."


Köszönöm.


"Mert tudod, hogy igazam van," mondja. "I did, hogy kényelmetlenül érzi magát, nem igaz?"


"Nem"


"Igen, igen, bevallom."


: "Stop it."


"Miért van az, mindig olyan nehéz beismerni, hogy az érzéseidet, semmi baj, hogy őszinte."


Igaza van. Utálom, ha igaza van, a fenébe is.


"Rendben! Akarod tudni az igazságot?" I snap "akkor nem érzem magam kényelmetlenül, amikor azt mondtad, hogy szeretsz, ok. Bár tudtam, hogy nem igaz, csak a tárgyaláson akarod mondani, hogy éreztem magam fajta ... ideges. Most boldog vagy?"


Mosolyog. Megint azzal a hülye, de nagyon szép, mosoly az övé.


"Igen, valóban boldog vagyok, ő bámul rám. A leghosszabb stare valaha kaptam. Ha én éreztem kényelmetlenül érzem magam most, mielőtt kétszer annyit. "És én nem hazudik, az úton."


"Mi?" Ránézek és én esküszöm, hogy Isten ő elpirult. Jane elpirult? Hát ez valami nem látunk minden nap.


"Én soha nem hazudni az érzéseimet," mondja. "Tudom, hogy csak egy kis teljesítményű, de azt is nagy lehetőséget arra, hogy mit érzek veled."


"Hogy lehet, hogy soha nem mondott semmit?"


"Én megpróbáltam, de te voltál az, aki nem akar hallani."


"Ó, várj egy percet! Fogalmam sem volt, mit éreztél, rólam, én felesel. "Az a tény, hogy nem akar beszélni velem, nem jelenti azt, nem akartam, hogy ... hallani tőled:" Én befejezni lassabban. Úgy tűnik, hogy szürreális, amelyek ezt a beszélgetést vele, itt és nem valahol máshol.


"Most már tudod, mondja végül, fordult a tekintete az ablakon.


"Hát ..." I Breathe "Nem tudom, hogyan kell reagálni, hogy"


Mosolyog újra, megértően "nem kell mondani semmit, Lisszabon. Értem."


"Nem, nem hiszem, te, én harc azonnali visszafizetését sajnálva valaha nyitó számat, és én pedig a fejem, hogy az út újra hallgatott.


"Miért olyan nehéz neked mondanom?"


: "Jane ..."


"Már mondtam, szeretlek, ha úgy érzi, ugyanazt az csak természetes, ezt mondanod vissza, mondta bámul rám megint", mert ha nem akarod mondani, hogy ez azt jelenti, hogy csak nem érzik ugyanazt a : "


"Ez nem igaz. Ne tegye szavakat a számba," I snap vissza.


"Szóval te is ezt érzem?"


"Jane lenne szíves ..."


"Tudod, hogy én nem fog megállni addig, amíg azt mondod, igen."


"Miért vagy ilyen fáj a csacsi?"


"Mert tudod, hogy kicsoda vagyok," mosolyog rám.


"Akkor miért ad nekem ilyen nehezen?" Én illetve segíti.


"A becsületesség a legjobb politika, te is tudod. Maga egy zsaru, ez a dolgod, hogy őszinte legyek," mondta, "és most, ön nem őszinte."


"Akarsz őszinteség?" ő bólint. "Remek. Maga egy rohadt fáj a csacsi, és néha azt kívánom, bárcsak tudna csak csettint te az én fegyverem. Utálom ha folyton azt kérdezi kérdések, mint egy öt éves fiú, utálom, ha szórakozz velem, és én teljesen Utálom, ha játszani azokat az ostoba elme trükköket rám. ... De hát akkor azt hiszem az összes szeretem benned és ez csak egyre nehezebb és nehezebb, hogy gyűlöl téged napról-napra, és most. " Veszek egy mély levegőt: "Most éppen nem. Én nem utállak, mert szeretlek az egyetlen dolog, amit tehetek. Most boldog vagy?"


"Lásd, Lisszabonban? Nem volt olyan nehéz", mondja természetesen "most már nem lesz nehéz neked mondani, hogy minden nap."


"Én nem fogok mondani, szeretlek mindennapi."


"Miért ne?" Azt kérdezi: "Én egy nagyon szeretetre méltó ember."


"Látod, hogyan lehet elpusztítani egy nagyon varázslatos és romantikus utazás a szavaiddal?" I vicc.


Mosolyog megint, ezúttal ő veszi az én szabad kezet az ő és megcsókolja a tenyerét.


"Igen, ez az, amiért te szeretsz engem."

2010. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hopp, igen .. előző vagyok. kapásból 1 hiba :" Szemét az úton. "
2010. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Google-ben én is próbáltam!És azért merészeltem ilyen szöveget betenni, mert azt hittem hogy lesz vki aki csak kirázza az ilyet a kisujjából,akinek nem okoz nehézséget.De mind1.
2010. febr. 25. 06:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!