Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van aki szívesen tanítana...

Van aki szívesen tanítana angol nyelvet?

Figyelt kérdés

Nehéz eset vagyok ha nyelvet kell tanulnom..Már próbáltam tanfolyamokkal,és saját magamtól is tanulni,de valamiért nem megy..(talán a korom miatt?)

A kérdés,hogy volna valaki aki képes a lehetetlenre,és megtanítana egy 36 éves nőt az angol beszédre? Nem a nyelv vizsgára kéne felkészíteni csak arra,hogy a mindennapi életben tudjak beszélni,és értsem mit mondanak..

Egyáltalán lehetséges,hogy MSN vagy Skype-on keresztül oktassanak?

Hol találok ilyen diákokat vagy oktatókat?

Minden megoldás érdekel...

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. febr. 23. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szinten tudsz angolul? Egy kukkot se, vagy azert egyszerubb szavak, mondatok leforditasa es ertelmezese megy?

Ha igen, akkor szerintem ugorj mely vizbe, es kezdj el valakivel csak angolul beszelgetni, pl msn-en. A legjobb egy angol anyanyelvu, aki nem beszel magyarul, mert akkor eselyed sincs mashogy megertetni magad, de akar egy kelloen allhatatos magyar(angolul jol beszelo) is megteszi:)

Ha gondolod en segitek neked ebben szivesen, bar nagyjabol 20 evvel fiatalabb vagyok:) De angolul gyakorlatilag anyanyelvi szinten beszelek.

2010. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az hogy 20 évvel fiatalabb vagy az nem gond,hisz az ember a fiataltól is tud sokat tanulni...

De végül is,hogy tudnál segíteni? MSN vagy Skype-on keresztül??Hogy megy az egész??Mert érdekelne bármi megoldás...

Hogy mennyire tudok angolul,én nem tudom..

be tudok mutatkozni,tudok számolni,,de nem tudok kommunikálni...valamiért mindig leblokkolok...

2010. febr. 23. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elozo vagyok, tanitani nem tudok sajnos, ahhoz szerintem tanarra van szukseg..:( Mert bar nyilvan ismerem a nyelvtanokat, en sajnos nem angoltanartol tanultam meg angolul(bar tanulom a nyelvet iskolaban:)) szoval szabalyokat annyira nem tudok. Abban tudok neked segiteni, hogy beszelgethetunk angolul, tehat te is hasznalnad a nyelvet(ha helytelenul is, a kommunikacio lenyege, hogy megertessuk magunkat:)) es olvashatnad is.

Egyebkent tudok egy remek oldalt, ahol az igeidok, nyelvtanok ossze vannak foglalva, szoval azt is csinalhatjuk, hogy te ugyan magadtol olvasod el ezeket(mert en tanitani meg mindig nem tudok), de ha barmi kerdesed van, akkor felteszed es en valaszolok:)

[link]

Ez az az oldal, szerintem nagyon jo:)

2010. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Én Bp-en adok órákat, interneten nem, szerintem kell a személyes kapcsolat.
2010. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos Budapest nagyon messze van nekem.

Azért lenne jó angolul beszélnem mert nemsokára újra visszamegyek Angliába,és jó lenne ha mernék beszélni..Legutóbb meg se mertem szólalni...

Mivel már többször voltam kint így a tapasztalatom azt igazolja,hogy nem nyelvtanilag kell helyesen beszélni,hanem a lényeg,hogy merjünk,tudjunk beszélni...

Mindenesetre nagyon szépen köszönöm a válaszokat..

2010. febr. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!