Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC C1 angol vizsgára megfele...

TELC C1 angol vizsgára megfelelően felkészít a Telc saját felkészítő könyve amit a nyelvvizsgahelyeken lehet beszerezni?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki megvette? Elég szimpatikusan hangzik, mert csak 4.200 Ft, bármely tanfolyam ára pedig 30.000-nél kezdődik.

Ill. érdekelne, hogy ki milyen módon készült fel felsőfokúra?


És még egy kérdés, mert mindenhol mást olvasok: A felsőfokú vizsgát kizárólag komplexen lehet letenni, vagy kettéválasztható?


Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2015. márc. 25. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ECL-t tettem februárban, körülbelül semmi effektív felkészüléssel (angolul néztem filmeket, ismeretterjesztő videókat, olvastam stb, de ezt csak így szórakozásból). Ilyen 90% lett az átlagom.:) Azt tudom javasolni, hogy vegyél egy jó szóbelis könyvet, amiben a tételeket nagyjából azért ha más nem, de elolvasod, illetve a szövegértés, hallásértés készségekhez nagy segítséget nyújtanak a fent említett tevékenységek.:D Felesleges felkészítőre járni, ha van hozzá érzéked és szereted a nyelvet.


ECL-en kettéválasztható a vizsga, TELC-nél meg kell nézni a honlapján, de szerintem az is ilyen.


Sok sikert! :)

2015. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2015. márc. 28. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!