Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvtanulás egyetemen kívül?

Nyelvtanulás egyetemen kívül?

Figyelt kérdés

Egyetemisták, akik nem nyelvszakosok! Jártok suli mellett nyelvtanfolyamokra, milyen nyelveket tanultok? Sajnos a suliban csak angol, németet tanítanak. Mennyire drágán jöttök ki, mennyi idő alatt jutottatok el középfokú szintre?


Felsőfokon beszélek angolul, szeretnék mellette tanulni egy másik nyelvet. Szerintetek melyik lenne hasznos, amennyiben például egy multinacionális cégnél szeretnék elhelyezkedni? Nagyon szimpatikusnak találom az oroszt, azt mondják a piac miatt kamatoztatható lenne. Kaposvári vagyok, ha esetleg akad kaposvári ajánlhatna egy jó nyelvtanárt :)


2010. febr. 16. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyelvtanfolyamon tanultam németet, és eljutottam a nyelvvizsgáig. A nyelviskola Budapesten van; tanítanak angolt, németet, franciát, olaszt, spanyolt és latint. Ha minden jól megy, akkor angolra is fogok járni.
2010. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az orosz tényleg jó ötlet, szerintem vágj bele!
2010. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!