Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sürgős! Angolosok! Leellenőriz...

Sürgős! Angolosok! Leellenőriznétek a levelem, hogy jól írtam-e meg?

Figyelt kérdés

Szerintem sok hiba lehet benne, sajnos nem vagyok jó angolból. :S Pedig tényleg próbálkoztam vele, és ebből kéne dolgozatot írnom. Ha valami nem jó benne, azt leírnátok nekem jól? Nagyon sokat segítenétek! A görkoriról írtam.


I'm writing because I like give a couple of advice about roller-skate.


The roller-skating has already appeared in 1760. In 1797 Olsen brothers prepared the first single-breasted roller skate, their then name there was rollerblade. This sport is good because may be alone, good program and easy to learn. But it's necessary to guard it because it's possible to fall easily. But if you learn, will be going soon and you will like this sport.


Tudom, sok hiba van benne. :S Segítenétek?


2010. febr. 7. 12:51
 1/10 anonim válasza:

Nemtudom mi volt a feladat de én így írnám meg:


I'm writing because I'd like to give a couple of advice about roller-skating.

The roller-skating has already appeared in1760.In 1797 the Olsen brothers prepared/made the first single-breasted roller skate, which was named Rollerblade.This sport's advantage is that it can be played individually, It's also a good program and easy to learn.But it's necessary to be cautious, as you can easily fall with it, if you don't pay attention.On the other hand if you practice, you will like this sport and have good time with it. :)

2010. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt leírnád nekem magyarul is? :D Egyébként a görkorit kellett jellemezni!
2010. febr. 7. 13:15
 3/10 A kérdező kommentje:
És hol tanultál meg ilyen jól angolul?
2010. febr. 7. 13:22
 4/10 anonim válasza:

Hát szerencsém volt, nagyon jó tanáraim voltak ;)

amúgy azt írtam hogy:Azért írok mert tanácsot szeretnék adni a görkorizásról.Ez megjelent már 1760ban.1797ben az olsen testvérek megcsinálták az első egysoros görkorcsolyát, amit Rollerbladenek neveztek.A sport előnye hogy egyedül is lehet játszani, jó program és könnyen tanulható.De fontos hogy óvatosnak kell lenni, mivel könnyen eleshetsz vele ha nem figyelsz oda.Másrészről viszont ha gyakorolsz, tetszeni fog a sport és kellemes időtöltés lesz (úgy nagyjából ezt jelenti:D)

2010. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Hát ez a baj, hogy az én sulimban a tanulás kb = a 0-val, de ez gondolom az én levelemen is látszik!:D Köszi szépen a segítséget, végre valaki, aki normálisan tud válaszolni! :D
2010. febr. 7. 13:36
 6/10 anonim válasza:
Ne aggódj az angol nem nehéz nyelv, nézz sok filmet angolul angol felirattal, nagyon sokat segít!Vagy legalábbis nekem bejött :)
2010. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a tanácsot, már mások is mondták. :) Hát nekem perpillanat iszonyat nehéznek tűnik. :D Megkérdezhetem, hogy középsuliban tanultál meg ilyen jól? Vagy nyelvtanfolyamon? Mert én tuti kénytelen leszek nemsokára, érettségi előtt külön járni, ha át akarok menni. :S
2010. febr. 7. 13:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy ez olyan rossz. Ha csak az a célod, hogy ne bukj meg érettségin, biztos lehetsz benne, hogy nem fogsz.Ez alapfok simán megvan, és az érettségi is olyan szintű. Egyik osztálytársam negyed ennyire sem tud angolul és most érettségizünk.
2010. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor szegény osztálytársadnak elég rossz lehet. :S Hát, igaziból szeretnék egyszer perfektül beszélni angolul. :D De azért szerintem még nem reménytelen. :)
2010. febr. 7. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy reménytelen. Én ennél kicsit kevesebb tudással mentem különtanárhoz (mert mi sem tanultunk semmit iskolában) és két év alatt felsőfokúm lett. Szóval meglehet csinálni.
2010. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!