Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Második idegen nyelv. Tipp?

Második idegen nyelv. Tipp?

Figyelt kérdés
Angolt tanulok de kell még egy nyelv melyik a legkönnyebb:D? Nem ilyen válaszokat szeretnék,hogy ROMÁN KÍNAI stb..:D Köszi!
2010. jan. 18. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A német a legnépszerűbb,de az elég nehéz az angolhoz képest. 6 év alatt nem tudtam megtanulni a főnévragozást. :D Az olaszról azt mondják elég egyszerű,nincs személyes tapasztalatom, bár én majd azt szeretném harmadiknak.
2010. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Csak ne németet, folyton keverni fogod az angolall. Án a franciát vettem fel, az kicsit nehéz, most még a spanyolt akarom majd 3.nak, amúgy az 1. az angol. De mondják, hogy jó az olasz is, én a franciát is ajánlom, mert nem rossz.
2010. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Első vagyok. Nálunk ez egész osztály angolt és németet tanul, de senki nem keveri.Nyilván előrfordul,hogy ha éppen angolul kéne egy szó,németül jut eszünkbe és fordítva,de alapvetően nem keverjük.Szóval ez csak egy tévhit.
2010. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
2. vagyok, na én meg kevertem, pedig jól mennek a nyelvek. Kinek mi. Abba is hagytam a németet, undorító nyelv szerintem.
2010. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Azzal teljes mértékben egyetértek,hogy undorító. :D Nekem sajnos nem volt választásom, muszáj tanulnom. De már csak 3 hónap. :D Csak úgy mondtam, hogy nem feltétlen fogja összekeverni.


Első

2010. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
spanyol, francia, olasz
2010. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
orosz! egyesek szerint van jövője
2010. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Olaaaasz:D ha jó a tanár...
2010. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezeket javasolnám ebben a sorrendben:

1. spanyol (angol után NAGYON könnyű, emellett hasznos)

2. francia (angol után könnyű, de nehezebb a spanyolnál, hasznos)

3. olasz (nagyon könnyű, nem valami hasznos)

4. német (dögnehéz, hasznos)

5. orosz (közepesen nehéz, kissé hasznos)

2010. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy dögnehéz a német. Az olasz valóban egyszerű, de kevés helyen lehet majd kamatoztatni.
2010. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!