Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tényleg csak az tehet nyelv...

Tényleg csak az tehet nyelv vizsgát akinek érettségije van? Vagy ez nem fontos?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem érettségi előtt lett.
2010. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy!!akár 8 általánossal is tehetsz..
2010. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
senki nem kérdezi van-e érettségid
2010. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogy!:) nekem 16 évesen lett.

22/L

2010. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
7 évesen is mehetsz, ha a nyelvtudásod megvan hozzá. Nekem egy ismerősöm elég kicsike volt még és ugyebár vannak olyan témakörök, ami nem egészen gyereknek valók, azt hiszem, valami napi politikai dolog volt, amibe belekérdezett a bizottság szóbelin. A kissrác úgy kiosztotta őket angolul, hogy mit képzelnek egy ekkora gyerektől miért várnak el ilyet? Nevetve adták meg neki szóbelire is a max pontot :)
2010. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

14 éves kortól bárki tehet bármilyen (alap, közép, felső) nyelvvizsgát, akármilyen végzettséggel. 14 év alatt csak junior vizsga tehető.


NEM kell hozzá 8 általános, érettségi, szakmunkásbizi, okj képzés, diploma, kutyafüle...

Szóval nyugodtan leteheted. csak jelentkezni kell a vizsgára akár neten, akár telefonon, akár személyesen. Felkészülni és vizsgázni. Ennyi. Ha sikerül megvan, ha nem, lehet pótvizsgázni.

2010. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pontosan ahogy mondták, 14 évet kell betölteni, egyébként semmi nem kell hozzá.
2010. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Neked nem nyelvvizsga kellene, hanem egy head shot. Először tanulj meg magyarul helyesen írni,utána mehetsz idegen nyelvből vizsgázni.Meg szedjél fel az iskolában egy kis tudást.Donk
2010. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én nyolcadikban nyelvvizsgáztam (először) ;):P
2010. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!