Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy vegyem rá magam az...

Hogy vegyem rá magam az angoltanulásra?

Figyelt kérdés
pénzünk nincs magántanárra, szóval egy könyvből tanulok,ami nagyon jó.témánként 5 fejezet, először kérdések, utána kidolgozott válaszok,majd szókészlet.csak nem tudom hogy üljek hozzá. kell vmi ösztönző.az jó, h nyelvvizsgára készülök, kb egy év múlva, de még nem „érzem”… tipp?
2010. jan. 2. 17:21
 1/4 anonim válasza:
Próbáld magad ösztönözni valamivel tűzz ki magadnak egy célt hogy én igen is megcsinálom nem hátrálok meg.
2010. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem pl. az motivál, hogy még jobban tudjak angolul, hogy külföldiekkel beszélgessek és megnyíljon előttem még inkább a világ, meg hogy jövőre kiutazhassak egy évre Finnországba.

Ahogy az első írta, Te is tűzz ki valamilyen célt. Nem kell eget rengetőnek lennie. :)

2010. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csinálj valamit amit ÉLVEZEL. pl nézz filmeket, olvass könnyített olvasmányokat ( ehhez elég egy jó könyvtári tagság, a megyei könyvtáraknak általában egész jó állományuk van idegen nyelvű könyvekből. ) vagy ha más nem, ottvan az internet. ha vmit megakarsz nézni wikipédián, nézd angolul, vagy egyszerűsített angolul( nagyon sok szócikk fönnvan már 'simple english' nyelven is.) sok sikert!!! (én amúgyse szeretem a magántanárokat. hidd el, anélkül is meg lehet tanulni angolul!!!! )és ittvan még egy nagyon jó oldal: www.englishtips.org ne ijedj meg, orosz az oldal de átállíthtod angolra. regisztrálsz és minden ingyenes!! ha a letöltés után kér kódot a kicsomagoláskor az mindig englishtips.org vannak fenn könyvek, hanganyagok, filmek, minden.;)
2010. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy mi mindent érhetsz el az angol nyelv ismeretében, amit nélküle nem!
2010. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!