Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha a 2. nyelvem a francia,...

Ha a 2. nyelvem a francia, akkor sikerülhet az emelt szintű érettségi beléőle? Nem lenne az túl nehéz így, hogy nem első nyelvként tanulom?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából nem attól függ, hogy hányadik nyelvként tanulod, hanem a felkészüléstől. Nem írtad hányadik osztályos vagy és mikor szeretnél belőle tenni érettségit, de a konzultálj a tanároddal, mond el, mik a terveid és kérj tőle tanácsokat, vagy nyelviskolákban is tudnak segíteni, esetleg internetről nézz egy francia nyelvsulit és írj nekik e-mailt, szerintem segítőkészek lesznek.
2014. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak az iskolára hagyatkozva nem, bőven rá kell tanulni. De természetesen sikerülhet.
2014. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10.-es vagyok es a megye legjobb iskolájában tanulok..francia fakton leszek jövő évtől..heti öt óra..szerintem menni fog,meg a külön tanéron is gondolkozok, de azért kíváncsi voltam más véleményére is.. köszi a válaszokat :)
2014. jún. 1. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem semmi kétség nem fér hozzá, hogy rendesen felkészítenek, nem is értem miért kérdezted ezt meg.
2014. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!