Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tud itt valaki lengyelül?

Tud itt valaki lengyelül?

Figyelt kérdés
Szóval az érdekelne, hogy nehéznek találjátok-e, ti mennyi idő alatt tanultátok meg, és ha lengyel szakon szeretnék majd továbbtanulni, akkor baj-e, hogy a nyelvismeretem = 0 ebből a nyelvből( mondjuk még van 1 évem)?
2009. dec. 29. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék erre, mert lengyelül tanulok, igaz autodidakta módon, de szeptembertől suliban is nyomatom majd.

Szerintem, ha van hozzá segítséged, akkor két év alatt olyan középfok fölé kicsivel lehet tornászni.

2010. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem is reméltem, hogy valaki még válaszol erre a kérdésre. :D

Hát ez a bajom igazából, hogy nyelvsuliban nem tudok tanulni, autodidakta módon meg... nem tudom, hogy menne-e. Főleg a kiejtés miatt talán..

A nyelvtana elég nehéznek tűnik, szinte mindenhol kivételek vannak..

Te hol fogod tanulni, egyetem vagy nyelviskola?

2010. ápr. 8. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz egy kicsit angolul, akkor toltsd le a Pimsleur Polish-t, ami alapkifejezeseket tanit meg. En is atragtam ezen magam, de mast sajnos nem talaltam, ezt is csak angolul. Amugy ez Mp3, tehat irni, meg olvasni nem tanulsz igy meg. Sok sikert!
2010. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megpróbálom :)
2010. máj. 7. 18:13
 5/5 anonim válasza:

Jó régi kérdés, de gondoltam írok. Hobbiból kezdtem tanulni lengyelül és imádom! Elég nehéz, a nyelvtana tényleg nem semmi.

Remélem azóta tudtál kicsit tanulni. Sok sikert!

2011. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!