Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tényleg meglehet nagyon hamar...

Tényleg meglehet nagyon hamar tanulni egy nyelvet, ha rákényszerűlűnk?

Figyelt kérdés
Ismerösöm alig beszélt angolul, és kiment angliába, mert ott kapott állást az apja, és már fél év alatt jobban tud angolt, mint én, aki 8 éva tanulja szorgalmasan. És azt mondják, ha kimész egy országba, és nem tudsz mást beszélni kényszerből megtanulja az ember nagyon hamar. Mégis milyen hamar? És hogy tanulom meg, ha nem értek csak 1-2 szót? Most minden szót megprobálnak elmagyarázni nekem? Van ilyen?
2009. dec. 27. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtanulhatsz, de sokan csak állitják, hogy tudják a nyelvet, mert ugyan megértik öket, de a helyes beszédtöl még nagyon messze állnak.

Egyébként ha ott vagy, akkor két lehetöséged van, vagy megtanulod vagy mehetsz vissza.

2009. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Sok gátláson átlök a kényszer - ez az előnye.

Itthon ha nem nagyon megy valami, beletörődsz. Kint, mivel muszáj, újra és újra próbálkozol, és ez eredményes lehet.

2009. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kényszerből nagyon sok mindent meg lehet csinálni. :)

Ha van motiváció, hegyeket lehet megmozgatni...

2009. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eleinte vagy minden szót kikövetkeztetsz a szituációból, vagy elmagyaráztatod valakivel, aki beszél magyarul. Az elején pedig mutogatni is meg kell tanulnod.
2009. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

hasonló kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..


én tettem fel anno...szerintem kb.,ugyanarra vagy kiváncsi:)

2009. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!