Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meglehet tanulni három év...

Meglehet tanulni három év alatt oroszul?

Figyelt kérdés
Megtudnék tanulni 3 év alatt oroszul (felsőfokon) ha orosz szakra mennék az egyetemen? Arra gondoltam, hogy elvégezném ezt + tolmács mestert. Azt hallottam elég nehéz nyelv.. attól félek, hogy elvéegzném aztán ott állnék nem túl jó nyelvtudással és nem tudnék mit kezdeni vele.. Angolul tudok felsőfokú szinten. Mekkora a kereslet angol-orosz tolmácsokra? Mindig mindenki azt mondja, hogy mennyire megéri oroszt tanulni, merthogy a JÖVŐBEN mekkora haszna lesz, de nem tudom, hogy megéri 3 évet arra tölteni, hogy TALÁN haszna lesz annak amit tanulok..
2011. okt. 4. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd, ha valaki egy nyelvet tud, az szerintem sosem hasztalan. Lehet, hogy nem ezzel fogsz tudni elhelyezkedni és dolgozni, de sok mindenben hasznos lehet. Másrészt sok ilyen szak van az egyetemen, hogy nem tudhatjuk, hogy vesszük-e majd valami hasznát annak, hogy elvégezzük. Sokan nem is a diplomájukkal tudnak elhelyezkedni. De ártani szerintem nem árt...
2011. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!